Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MI lenne a helyes döntés?

MI lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Apát már elég régen nem látogattam meg mivel sose foglalkozott velem gyerekorom óta és az élettársát se kedvelem így nem sok kedvem volt hozzá menni. Szóval rég óta nem láttam és párnapja fel is akartam hívni hogy talán elmennék meglátogatni de mivel anyunak azt mondta a bíróságon hogy:

"Ne hogy már vegyek neki valami ajándékot 2 éve nem látogatott meg és nem is fogom felhíni..stb" (kiabálva) am tehát én az hittem ismerem apát de úgy látszik még se. Tehát nekem nem az fájj hogy nem vet nekem semmi ajándékot hanem az hogy nem is érdeklődik felőlem. Szóval ezek után felhívjam? Vagy meglátogassam? Kezdeményezzek én vagy mi?


2012. júl. 5. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
beszélj vele mindenképp
2012. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ember mérgében mond olyat, amit nem is úgy gondol.

Lehet, hogy anyukádnak akart fájdalmat okozni. (Persze ez sem szép dolog, de akkor nem veled van a baja.)

Beszélj vele, és ha tényleg bunkóci, akkor legalább tudod, hogy nem veszítesz semmit, ha többet nem keresed.

2012. júl. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem adj esélyt dolognak. Már egy beszélgetésből rá lehet jönni hogy van-e értelme hogy foglalkozz vele.
2012. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!