Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor a nő otthon van a...

Amikor a nő otthon van a gyerekkel, akkor minden döntést a férfinak kell meghoznia? Bálatok hogy volt/lesz?

Figyelt kérdés
Nyaralás, hétvégi programok, kinek mi legyen az ajándék születésnapjára stb.
2012. júl. 6. 15:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

???

Szerintem bármikor bármilyen döntés közösen kell meghozni...

2012. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem teljesen a kérdést? Miért neki kéne egyedül meghozni az olyan döntéseket, amik ráadásul mindannyiunkra vonatkoznak, azért mert én otthon vagyok a gyerekkel? Nem, ettől továbbra is együtt döntünk mindenben.
2012. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
én már egy ideje itthon vagyok a gyerekekkel, zsinórban jöttek, de pont azért van internet, hogy azon egy csomó dolgot el tudjak intézni, amíg alszanak. Elég a páromnak a munka, amit itthonról is el lehet intézni, le lehet foglalni, ki lehet fizetni, azt megteszem. Az ajándékokon is több időm van agyalni, mint neki.
2012. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

A döntéshozatal hogy függ össze azzal hogy a nő otthon van a gyerekkel?

Én itthon vagyok mégis mindent közösen döntünk el.

2012. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
19%

Nem.Hogyha a nő szülés miatt van otthon akkor közösek a döntések.


Ha viszont a nő eltartatja magát azzal az indokkal hogy lusta vagy nem szeret dolgozni akkor természetesen minden döntést a férfi hoz.

2012. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Mert a férj több pénzt hoz haza, így ő dönti el hogy mire legyen költve.
2012. júl. 6. 15:24
 7/20 anonim ***** válasza:

3. vagyok

a döntéseket természetesen mi is közösen hozzuk meg, a kivitelezést csinálom egyedül itthonról, hogy ne munka után kelljen még rohangálnia a páromnak. Egyébként meg nyilván gyed, gyes idején többet keres a férj, de ez nekem nem függ össze automatikusan azzal, hogy neki kéne egyedül döntéseket hoznia. Megbeszéljük, hogy hogy legyen este, másnap intézem. Közös kassza, közösen vágyott gyerekek.

2012. júl. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a gyed csak a fizu x %-a,persze hogy többet keres.

De akkor látná utoljára a gyereket velem együtt amikor ilyet mondana a párom,hogy mindenben ő dönt,mert többet keres...


Közösen döntünk mint mindigis

2012. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%

Az keméény :D

Hát szerintem valami nem stimmel veletek ha azt gondoljátok az dönt aki többet keres.

Nem vagytok állatok beszéljetek meg minden döntést vagy különben minek vagytok együtt?

2012. júl. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
11%

Nálunk édesanyám keres többet és az ő szava többet ér , magasabb rendű mint édesapámé.Aki többet keres annak a szava nagyobb.


Voltak/vannak/lesznek miatta viták de ez így a jó.


Az a főnök aki többet keres.

2012. júl. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!