Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy rokonom, és össze...

Van egy rokonom, és össze vagyok zavarodva a kapcsolatunkon. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Egy éve ismerjük egymást, unokatesók vagyunk, és én úgy érzem, nagyon jó barátok is, és hogy ez az érzés kölcsönös. Azonban én már szinte annyira kedvelem, hogy jobban várom azt a percet, amikor végre beszélgethetünk és hallhatok róla, tréfálkozhatok vele, mint egy másik ellenkező nemű korombelivel. Még a szerelmemmel sem várom ennyire a beszélgetést, komolyan mondom, űrt érzek, amikor éppen nem vagyok vele, vagy nem beszélgetünk, folyton csak rá gondolok. Szórakozásból még írogatjuk is egy két "vita" után, hogy "szeretlek", meg hogy "én is szeretlek".

2012. júl. 6. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak egy éve ismertétek meg egymást, akkor szerintem fizikailag hiába a rokonod, sosem fogod úgy kezelni, hiszen már felnőttként ismerted meg. De azért én a helyedben vigyáznék ezzel az egésszel, gondolj bele, mégiscsak a rokonod, akármilyen fura! Nem lennék a helyedben, de természetesen a te életed, te döntésed!
2012. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez nagyon furcsa mert én is ugyanezt érzem az unokatestvérem iránt én is kb. Olyan 1-1,5 éve lettünk mi is olyan közelebbi viszonyba és nem tudom én sem mit tehetnék :/
2013. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!