Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményekre lennék kíváncsi,...

Véleményekre lennék kíváncsi, mert nagyon össze vagyok zavarodva. Te nőként melyik férfit választanád?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:együtt élek a párommal lassan 3 éve.(saját házamban,megvan anyagilag is mindenünk)

Fiatalok vagyunk mindketten.Páromat én "cserkésztem be" ha lehet így mondani.

Beszéltem vele a jövőre vonatkozó terveiről;amikben én nem szerepeltem,csak a hobbija nagyrészt.A házasságról is megkérdeztem a véleményét csak úgy,általában,ő azt mondta,hogy engem nem akar feleségül venni.

A szex kevés vele,mert ő is,én is sokat dolgozunk,ő fáradt mindig,nem akarja.Más az érdeklődési körünk,különbözőek vagyunk,de a szexet leszámítva jól megvagyunk.


Aztán engem "cserkészett be" egy másik férfit,aki pár évvel idősebb tőlem,gyereke van és felesége.

Azért írom így,mindkét esetben,hogy becserkészett,hogy egyértelmű legyen,ki kit választott.Eleinte azt hittem csak barátként néz rám.

A férfi azt mondja,hogy én vagyok neki a nagy ő,ilyen nőt keresett eddig és el akar válni.

Nem feküdtem le a férfival,ennek ellenére ő állítja,hogy nagyon szeret és ezt én is érzem.Érdeklődési körünk,céljaink(autót milyet szeretnénk pl.) megegyeznek.

Életkort nem írok nehogy feltűnjön valakinek.

Kíváncsi vagyok a véleményekre!


2012. márc. 17. 16:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Keresnek egy harmadikat, aki elsosorban nem hazas es jol klappoltok egymashoz erdeklodesi kor es szex teren is...
2012. márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

az a gáz h nős és gyereke van,az asszonytól nem fog tudni megszabadulni és mindig azon lesz h tönkretegyen titeket.a gyerekkel fogja zsarolni!már elöre látom,a megcsalt feleségek ilyenek sajna.a másik meg az ha a mostanit csalná,akkor majd x év múlva veled is eljátssza..

ha nem szereted a mostanit,unod,akkor szakits vele,az elvesztegetett idödet nem kapod vissza.

2012. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

a jelenlegi pároddal nincs értelme, ha ennyire passzívan álltok egymáshoz.

a házas pasi meg lehet, hogy tényleg beléd van esve, de ismered az ilyen sztorikat, hitegetés, stb, azért ott mégiscsak család van, előbb várd meg h valóban elválik-e a feleségétől.


egyébként meg szerintem azt válaszd, akit szeretsz.

2012. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

Nos.. az 1. palit azonnal kiraknám. Teljesen feleslegesen pazarolod rá a drága idődet! Semmi közös jövőképe nincs veled akkor minek tovább nyújtani mint a rétest?


A 2. palival elvből sem kezdenék és tapasztalatból sem. Saját bőrömön tanultam meg a leckét micsoda hóhányó pasik ezek a nős hapik. Bebeszélik hogy rossz a házasságuk, elhidegültek, az asszony is bulizni jár, külön alszanak stb. ő milyen szerelmes végre megtalálta az igazit bala-bla-bla.

Aha ja meg. Megtalált egy balekot akit le akar fektetni titokban hogy az asszony meg ne tudja, mert ugyebár otthon minden klappol, asszony azt sem tudja hogy egyáltalán valami baj lenne köztük hisz ugyanúgy viselkedik a férj mint mindig.


Tehát csövörből vödörbe esel.


Egyébként pedig ne is akarjon ugrálni a férj, megnősült, ott a család, maradjon szépen azokkal.



Te pedig keress egy 3.-at.

2012. márc. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Nem csalta meg a feleségét,nem feküdtünk le egymással.Pont azért,mert felesége van.Csak az a baj,hogy nekem a páromat kellene szeretni,nem egy házas embert.

Voltam már szeretője házas embernek régebben,ott több gyerek volt;azt mondta,hogy elválik.Ő se vált el.És most gyakorlatilag ugyanabba a csapdába estem megint,annyi különbséggel,hogy itt nem volt sex.De nem tudok mit csinálni,egyszerűen megbolondított...

Mondtam is neki,hogy döntse el,hogy én kellek neki vagy a felesége,mert ez így nekem nem megy(így se,nehogy,ha még szeretkeztünk volna)

Nem csalom meg a párom,akkor inkább legyen vége és majd lesz valahogy náluk is...

2012. márc. 17. 16:57
 6/18 anonim ***** válasza:
54%

1. A jelenlegi kapcsolatodat nem érdemes fenntartni, mert semmi összetartó erö nincs benne, kivéve, hogy nem vagytok egyedül.

2. Elöször EZT kell lezárni. addig semmilyen más itányba nem kacsintgatni.

3. NÖS férfival kezdeni tilos, mert neki ott a családja. Ha nem tetszik neki, akkor ELÖSZÖT lépjen ki ebböl és csak utána kezdjen cserkészgetni.

4. Egy cserkészös nös ember CSAK kalandot akar, komolyan venni értelmetlen dolog.

5. Szerintem ha elkezdesz vele valamit, az már megcsalás, mert abba az irányba tart a dolog, ez a szándék van mögötte.

6. Ha egy nös férfi kifelé keresget, akkor az a követketö nö mellett is csak addig magad, amig neki elönyös, utána tovább lép, és ott hagyja, mint a levetett gatyáját.

7. Ha új kapcsolatot keresel, akkor elöször számold fel a régit, és CSAK olyan emberrel kezd, akinek szintén nincs lezáratlan kapcsolata.

2012. márc. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

Én azt nem értem, hogy miért vagy a mostani "pároddal" bár magát a szót sem értem miért használod, ha egyszer ő nem akar a te párod lenni... érted ugye?

Együtt lehetsz vele, ha nincs más, meg azért egyébként mégiscsak szeretsz vele lenni, de mégis minek kell hozzá hűnek lenned? Ennek aztán tökre semmi értelme sincs. Megmondta hogy nem veled képzeli el a jövőjét hosszú távon, nem akar téged feleségül venni, gondolom gyereket se akar tőled.

Ezek alapján egyértelmű, ha találsz mást akivel jobb, ott kell hagyni a jelenlegit azonnal.


Ami a nős pasit illeti... nos, gyanítom a pasi olyan 30 körül lehet, felteszem egy kicsi gyerekkel (talán 3-4 éves? ) nem tudom felkészültél-e arra, hogy a gyerek kapásból utálni fog, (nagyon kicsi az esélye hogy nem) hogy minden második hétvégén, sőt sokszor hétközben is apánál fog aludni, közös programok stb... Ami ha lassan csöppensz bele még elmegy, de egyből, az nagyon sok.


Mit tudsz a házasságukról. Mióta házasok, milyen a kapcsolatuk stb...

2012. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

1. A párodat rakd ki, ha ő nem szeret igazán, akkor miért "kell szeretned" neked őt? Nem akar feleségül venni, nem akar tőled gyereket, már ott tartotok, hogy esténként sem akar téged. Akkor miért hiszed azt, hogy neked őt "kell" szeretned. Zavard el a fenébe, vigye a koszos gatyáját, zokniját oda, annak, akit szeretni tud.

2. A nős hapi szerintem a házadat szereti és nem téged. Tudja, ha az asszonnyal különválnak, akkor ő már csak %-os hapi lesz, a te jövedelmedre is szüksége lesz, lehet a későbbiekben. Most lehet, hogy otthon náluk áll a bál, és azt keresi, hova tudná elhúzni a csíkot úgy, hogy közben anyagilag ne kelljen visszafognia az eddigi kiadásait. Hazudik!!

3. Tisztítsd meg magad körül a teret, a régitől is, és ettől a nőstől is szabadulj meg.

4. A legközelebbi kapcsolat kezdetén viszont nem kell azt elárulni, hogy neked saját házad van, nem kell arról beszélni, hogy mekkora a havi jövedelmed. Ezek a dolgok a mai világban a szingli-hapiknak olyan, mint a méhecskének az illatos virág, ahol a mézet gyűjtheti!!

2012. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem nagy extra a házam.A jelenlegi páromnak is lehetne,de eddig nem kellett neki(lenne miből)

A nős pasinak is van háza(nem csak ahol laknak,van egy másik is,ami csak az övé,még házasság előtti)

A gyerkőcöt ismerem,tíz éves,de még úgy ismertem meg,amikor azt hittem,hogy mi ketten tényleg csak barátok vagyunk.

Amúgy a házassága rendben van,legalábbis szerintem,csak nem szereti a feleségét,inkább tiszteli.

Lehet,hogy inkább keresnem kellene egy harmadikat tényleg :-)

2012. márc. 17. 17:20
 10/18 anonim ***** válasza:
61%

Ne keresd!

Hagyd, bízd a sorsra, a véletlenre, majd megoldja, és hidd el, sokkal jobb lesz a "végeredmény", mint amit első látásra kinézel valakiből.

Ne keresd, csak (miután tiszta a levegő körülötted) várj!

Előbb-utóbb megjelenik az életedben az igazi anélkül, hogy neked kellene "becserkészned" akárkit!

2012. márc. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!