Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A vőlegényem elbizonytalanodot...

A vőlegényem elbizonytalanodott a kapcsolatunkon, mert évek őta alkalmi munkákből élek. Nem szeret?

Figyelt kérdés

mindig megtiltotta hol ezt, hol azt a munkát elvállalnom féltékenység miatt. (pl eladói, vagy külföldi munkák)

ő olyan típus, hogy mindenkitől sajnálja a pénzt, de magára szórja (sokat keres, mert kint dolgozik - amit én akartam kinti melot hogy tudjunk alapozni, felvetettem ötletként, nekem megtiltotta, ő meg kiment, hogy megkeresi ő az alapozáshoz szükséges tőkét én helyezkedjek el itthon.

több éve, vagy minimálbérből tengődöm, vagy annyiból sem.


Jelenleg már egyenesen utálja, hogy nem tudok a közösbe adni, amit többször emleget, hogy így nem tudja van e értelme az egész kapcsolatnak!

mivel ezen a szinten van, már ott tart, hogy az sem érdekli, ha kimegyek munkát vállalni, amit eddig mindig tiltott.


nem értem, alapozhatok én ilyen anyagias férfire?

ha csak akkor kellek, ha van normális jövedelmem, ha nincs, akkor vége.

vagy ez természetes???


2012. jan. 4. 12:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
A baj nem az, hogy anyagias, hanem hogy felmerül, hogy megtilt valamit.
2012. jan. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem természetes. Nem szeret. Ehhez akarsz hozzámenni? Így kellene kinéznie: De jó, hogy ennyit keresek, nem kell mindenféle sz.r munkát elvállalnod,ami az enyém, az a tied is. MEGTILTJA? Mi vagy te,a kutyája? Mint a középkorban, nem értem,mit akarsz még tőle.
2012. jan. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%

Egy olyan nekem sem kellene, akit el kell tartanom, de te nyilván nem ez a kategória vagy.

A probléma ott van, hogy ezt vagy azt megtiltja. Mi joga van ehhez?? Te meg belementél?

2012. jan. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
45%

Sajnos egy éve, hogy munkanélküli vagyok.(folyamatosan keresek állást) Exem mindössze 7(!!!) hónapig bírta ezt az állapotot. Szépen megcsalt, és utána azzal magyarázta tettét, hogy nekünk úgy sincs jövőnk, mert munka nélkül soha nem fogunk tudni mit kezdeni. Szép ugye? A jóban kellettem neki, a sz@arban meg még a fejem is alá nyomja a trutyinak. Természetesen szakítottunk.


Figyelj, valahol meg lehet egy bizonyos szintig érteni, hogy az ember "biztosat" akar. De azért egy idő után te is érzed azt, hogy mennyire csak az anyagiak számítanak. Ha úgy érzed, hogy nem vagy mellette biztonságban, akkor tudod mi a teendőd. Mert sajnos veled is akármelyik nap történhet valami...és akkor mi lesz? Lebénulsz mondjuk, és akkor otthagy a fenébe? Én ilyen kapcsolatra biztos nem építenék.


24/n

2012. jan. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

kinti mukavállalás kapcsán azzal zsarolt, ha kimegyek, vége

jelenleg, ha nincs normális munkám, vége.

most meg, menjek ki nyugodtan, majd meglátjuk mi lesz belőle. (amiben szintén csak fenyegetés van...)


mivel alapozás miatt akartam anno kimenni, én is úgy gondolom, hogy én MIATTUNK dolgoztam volna kint.

ő meg itt zsarol össze-vissza.

2012. jan. 4. 13:08
 6/24 A kérdező kommentje:

ma 13:06

hát ezt nem gondoltam volna, hogy emberek ezért kidobják a párjukat!!!

te úgy gondolod, szeretett ő téged?


vagy az ilyenkor semmit nem ér?


elszomorító.

2012. jan. 4. 13:10
 7/24 anonim ***** válasza:

Az rendben van, hogy valaki szereti a párját, de mondjuk én nem mennék hozzá olyanhoz, akit állandóan el kellene tartanom. Ennek pont a közös a lényege.

Mondom, a te helyzeted más, te a párod miatt csinálod ezt, ami megjegyzem hülyeség.

2012. jan. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
És neked ez hiányzik? Te magad írtad, hogy ha kimennél dolgozni, az a baj, ha maradsz és keveset keresel, akkor meg az. Én ilyen emberre nem alapoznék, csinálnám a dolgaimat úgy, ahogy nekem jó, elvégre csak az a biztos, amit magadnak teremtesz meg. Befolyásolni akar, talán attól fél, hogy ha kimész, akkor ugyanannyit tennél te is a közösbe, vagy ne adj' Isten többet, és akkor már nem ő lenne a halljakend, és nem vagy neki kiszolgáltatva? De az is böki a csőrét, ha sokkal kevesebbet adsz bele, mert akkor sose juttok előrébb? Szerintem hagyd a fenébe, erre a kapcsolatra ne építs hosszú távon...
2012. jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
67%

"ma 13:06

hát ezt nem gondoltam volna, hogy emberek ezért kidobják a párjukat!!!

te úgy gondolod, szeretett ő téged?


vagy az ilyenkor semmit nem ér?


elszomorító."



Bizony ilyen is előfordul. És nem vagyok az a fajta, aki nem akar dolgozni. Egyszerűen csak nem hitte el, hogy sehol nem találok munkát.

Ma már tudom, hogy nem szeretett. Aki szeret az nem csinál ilyet.


Szerintem te is gondolkodj el a kapcsolatodon. Mert ez így tényleg nem természetes.

2012. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 bánomisén ***** válasza:
90%

Én a helyedben, ha még van rá lehetőséged, kimennék külföldre dolgozni, aztán ha azt mondja, hogy vége, hát vége. Ha emiatt valaki szakít, azzal nem is érdemes együtt maradni.

Mi az, hogy egy párkapcsolatban az egyik megtilt a másiknak valamit? Egy párkapcsolat nem hierarchikus, legfeljebb nem tetszik neki valami, de megtiltani...

Éld az életed és keress olyat, aki normálisan viszonyul hozzád és egy kapcsolathoz is. Erre az emberre építeni a jövőt nem lehet.

2012. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!