Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy javíthatnék a kapcsolatun...

Hogy javíthatnék a kapcsolatunkon?

Figyelt kérdés
21L vagyok Párom 30.3éve együtt vagyunk.volt lánykérés,de az esküvő majd a habokba pénz híján.A párom a legkisebb dolgokon is üvölt,ordít és elmondd mindennek.utána megbánja.A gyerekkoromat végig szenvedtem ilyen nevelőapával.Az apja is ilyen,iszik is.Látom ahogy szenved az anyukája az apja mellett.A párom nagyon sokat dolgozik,elhiszem hogy kimerült,de mit képzel hogy velem igy beszél.szar..zi,k..va és hasonlókat mondd mérgébe.meg a felrúglak...Mit tegyek?Elhagyjam?Nagyon szeretem,de nem akarok életem végéig vele szenvedni.
2012. máj. 13. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Vele beszéltél már erről?
2012. máj. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
csodálkozom a "párom" szón....Mit tegyél?20éves vagy,előtted a világ.Menekülj ettől az embertől.Kutyából nem lesz szalonna...
2012. máj. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
beszéltem vele,mindig megpróbál változni.Csak nem megy neki.Azt hiszi ő az úr...engem meg majd irányíthat
2012. máj. 13. 21:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Tanulj az anyukád és az anyósod hibájából.
2012. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én biztos elhagynám, mert úgysem fog tudni megváltozni.

Hiába szereted,lépj minnél előbb,csak nehogy gond legyen ha otthagyod mert lehet akkor még agresszívabb lesz veled

Én félnék is Tőle.

Hasonló helyzetben voltam én is ,de nem mertem lépni aztán egyre rosszabb lett.

2012. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mosolyogj! ***** válasza:
Jajjj, drága, hidd el ha egy kapcsolat ilyen rosszul indul akkor az később sem lesz jobb. Fiatal vagy még és előtted az élet, találhatsz olyasvalakit aki szeret és megbecsült téged, valamint akkor is higgadt marad ha mérges. Lehet hogy az elején nehéz lesz nélküle, de azt pár hét alatt kihevered, viszont ha egy életem át kínoz sokkal rosszabb lesz.
2012. máj. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Suzy Q válasza:
21 évesen nem vagy lekésve semmiről. Bőven találsz normálisabb embert. Én is idiótákba botlottam sokáig amikor 27 éves koromban jött az igazi. Szóval ráérsz még bőven. Én is azt hittem szerelmes vagyok aztán rájöttem a rózsaszín köd elárasztotta a fejemet.
2012. máj. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Aranyosak vagytok.Még gondolkodom...
2012. máj. 14. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!