Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti megengednétek a...

Szülők! Ti megengednétek a 15éves lányotoknak, hogy fentmaradjon ameddig akar? Gondolok itt nyáriszünetre és iskolanapokra.

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 22:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%
Igen.Már nem ovis,jár neki ennyi felüdülés suli után.A felnőtt léte úgyis csak a robotolásról fog szólni,legalább akkor a gyerekkora ne legyen ßar szegénynek.
2012. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
40%
Nyári szünetben éjfélig fennmaradhat. Suli időben nem. Ugyanis kell hogy az agya pihenjen,és 10 után már aludjon,reggel úgyis fél 6-kor kell.
2012. júl. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
90%
Persze, hogy megengedném. Ha egyszer nem álmos, akkor miért feküdjön le? Ha álmos és fáradt akkor nyilván lefekszik, mert olyankor semmi másra nem vágyik az ember mint az ágyára... Amúgy meg miért lenne nekem jobb, ha tudom, hogy fekszik ugyan de órákig még csak forgolódik az ágyában? Nem jobb semmivel sem...olvasson, netezzen, nézzen tvt, nekem mindegy.
2012. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
44%
Meg lehet engedni, de eléggé szétcseszi ez a bioritmusát az embernek...
2012. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
52%
nyáron igen, de azért lenne egy határ...mondjuk 12-1 óra...
2012. júl. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
39%

ma 22:28


Mi az, hogy fél 6 kor kel????


Azért van a nyári szünet, hogy addig aludjon, ameddig akar, ne keltsd már fel fél 6 kor....

2012. júl. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
95%

nekem a szüleim megengedik nyáron, hogy akármeddig legyek ébren. általában elmondom nekik, mikor fekszek le, de csak megbeszéljük, hogy mit csináltam, és hogy máskor egy picit hamarabb feküdjek le. bár ez csak akkor szokott lenni, amikor 2-fél3ig ébren vagyok. bár nálam ez nem szokott gond lenni, mert olvasok, és addig nem hagyom abba, amíg be nem fejeztem.:)

suli időben mindig 10kor feküdtem le, mikor még itthon voltam. mióta koliban vagyok, a szobatársakkal néha beszélgetünk még éjfélig, fél1ig. de akkor sem szokott gond lenni.:D

2012. júl. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
80%
6-os. Odaírta, hogy iskolaidőben kell akkor felkelnie a gyereknek.
2012. júl. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
94%
szünetben meg, iskola időben nem, max ha nyomos ok van rá, de akkor se hajnalig (pl nekem is volt hogy másnapra elemzést kellet beadni novelláról, és mikor 11 kor anyu hazajött melobol én még azt irtam....)
2012. júl. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
87%
Egyeseknek a 15 éves gyereke már bulizni jár, nemhogy azzal foglalkozzanak, hogy pizsamaosztás... Egy idő után felesleges kijelölni neki, hogy mikor aludjon, mert úgy sem fog. Ha mást nem tud csinálni, bámulja a plafont.
2012. júl. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!