Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta, hogy majd keres....

Azt mondta, hogy majd keres. Azóta eltelt egy hét. Érdemes még reménykedni vagy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Múlt héten találkoztam egy régi ismerősömmel. Eleinte egy beszélgetős találkának indult a dolog, viszont idő közben elcsattant egy csók,ami miatt randiba torkollott az egész. Úgy tűnt, hogy kibontakozóban van valami, jól érzi magát és tényleg érdeklődik irántam. A számomat is elkérte és mikor a barátairól beszélt mondta, hogy majd bemutat nekik is. Végül úgy váltunk el, hogy majd keresni fog. Ez azóta se történt meg, pedig már párszor fent volt azon a közösségi oldalon is, ahol korábban beszélgettünk, de nem írt.. Egyszerűen nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy vajon miért nem, mi történhetett? Azt még megértem, hogy nem keres rögtön másnap, de nekem ez az egy hét egy kicsit soknak tűnik..


L/20



2012. júl. 7. 02:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Felejtsd el.

Ha 1 hét után mégis felhívna, akkor is.

2012. júl. 7. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én írnék nekia közösségi oldalon egy üznit, hogy miújság és miért nem írt. Ha nem is akarja veled, azért szerintem egy választ érdemelnél...
2012. júl. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nem, te nem vagy kivétel, hanem tipikus eset. Úgyhogy jól jegyezd meg a szabályt: egy pasi akkor nem hív fel, ha nem akar felhívni. Ha úgy érzed, hogy a fickót teljesen hidegen hagyod, akkor jól érzed, mert úgy is van. Nincs kivétel."

Nem kellesz eléggé c. film

2012. júl. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2. válaszolóval értek egyet.


Én írnék neki,csak hogy tudjam mi is van valójában...

2012. júl. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1.el értek egyet, felesleges irkálni neki, észre kell venni az egyébként is nyilvánvalót :( A srác vagy jön egy kifogással, vagy pedig leírja (véletlenül sem személyesen!!!!) hogy bocsi, nem...

Tehát én csak azért sem írnék neki, csak szépen, csendben tovább lépnék. Eléggé erőltetett ez a rá írok dolog, még a végén úgy érzi, hogy a lány rá akar telepedni, sőt nyomul. 2 fiú tesóm van = a kérdést mutattam nekik és ők így reagálnának egy levélre. 23 és 30 évesek...

2012. júl. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

figyi, én már nálad jóval fiatalabb koromban eldöntöttem, hogy amelyik pasi nem fut eléggé utána, az engem sem érdekel. kész. ha valaki ilyen kamuigéreteket nyom, h felhív, azt azért teszi, mert hülyén hangzana elváláskor, h soha többet nem hívlak fel, de azért köszi az estét :D


mondjuk vicces, mert azóta, akin érzem, h csak azért kérné el a számomat, h másnap törölje, annak meg sem adom :D mondom neki, h kössz az estét, nagyon örültem, majd még biztos összefutunk valahol. :)


de volt egy eset, amikor én voltam a kivétel, aki baxik a szabályra :D

összekavarodtam egy sráccal, aznap ismertem kb 3 órája, és hát csókolóztunk. őszinte volt, azt mondta, h kellemes estét töltöttünk együtt, de maradjon is ennyiben. megértettem, és örültem neki, h nem kamuzik.

aztán mikor elváltunk, és csukódott a villamos ajtaja, odakiabálta, hogy X napon, Y órakor vár a Z sörözőben.

mondtam magamban, poénból elmegyek, ha nem lesz ott, majd max röhögök egyet.

nem fogod elhinni, ott ült a pultnál. utána még fél évet jártunk :D


tényleg nézd meg a nem kellesz eléggé c. filmet, sok dologra rájössz :D

2012. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha már a filmeknél tartunk, a Két pasi meg egy kicsi-nek is van apropója itt.
2012. júl. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! : )

Én is úgy gondolom, hogy nem az én feladatom lenne jelentkezni, hiába van meg bennem az indulat. Tapasztalatból kiindulva én is megfogadtam, hogy pasi után többet nem futok.. Még sose voltam ilyen helyzetben, hogy az első randi után csak úgy ott hagytak, mintha mi se történt volna, ezért is lep meg a dolog.

Még egyszer köszönöm, megpróbálok erőt venni magamon és tovább lépni és a filmeket is megnézem. : )

2012. júl. 7. 12:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Amúgy a az elfogadott a 3 nap a visszahívásra.

Másnap nem, mert az túl mohónak hathat, a 2. vagy 3. nap jó.

Utána már érdektelenségnek számít, hacsak nincs valóban komoly oka, hogy nem tudott hívni.

2012. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
na, történt azóta valami? :)
2012. júl. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!