Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes reménykedni egy olyan...

Érdemes reménykedni egy olyan dologban ami lehetetlen?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy nagyon tetszik egy fiú, de tudom, hogy nem lehet köztünk semmi. Amerikában él és "híres". Nem valami nagy sztárra kell gondolni, de végül is sztár. Nagy a korkülönbség is(10 év)de ez a legkevesebb szerintem.

Nyilvánvaló, hogy nem fogunk még csak találkozni sem , nemhogy valami legyen köztünk... De valamiért így is reménykedem. Ti mit gondoltok erről?

16/L



2012. júl. 5. 01:37
 1/4 anonim válasza:

reménykedni

álmodozni lehet

képzelődni is lehet

ezek az egyetlen dolgok ami senki nem viheti tőled

de amikor rá jössz hogy tálán semmi nem lesz rá fogsz jönni hogy nem érdemes

a te kórodba ez normális

2012. júl. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
oldjad meg
2012. júl. 5. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges!
2012. júl. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Régen hasonló helyzetben voltam mint te-12 év ábrándozás után sikerült találkoznom az illetővel,de csak azért,mert nagyon HITTEM benne.Kedves volt velem,de ennyi.

Szerintem mindenképpen vágj bele,próbálj meg vele találkozni(végülis ez csak pénzügyi kérdés,a többi a szerencsén múlik.)Tervezd meg a dolgot,de csak akkor,ha úgy állsz hozzá,hogy később sem esik rosszul,ha valami rossz történne.Ha így állsz hozzá,ez lesz az egyik legszebb élmény az életedben.

Ha viszont nem sikerül vele találkoznod,az sem baj-akkor lehet,hogy a sors akarja így.

2012. júl. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!