Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2,5 éve abbamaradt a kapcsolat...

2,5 éve abbamaradt a kapcsolatunk, én még mindig szeretem. Tudtára adtam, de semmi. érdemes még reménykedni? Hátha?

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Neki már valószínű új kapcsolata van, és jól érzi magát benne.
2010. dec. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

12:00válaszoló


azt miből gondolod hogy uj kapcsolata van?

nem olyan biztos

2010. dec. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A remény hal meg utoljára, de ebben az esetben én is azt mondom, hogy nem sok reményt látok. Túl sok idő eltelt ahhoz, hogy a részéről ez csak átmeneti harag lett volna, vagy az önérzete miatt nem ment volna még hozzád vissza. Plusz még te nyitottál felé, meglépted az első lépést.

Ha ez pár napja történt, akkor esetleg még reménykedhetsz benne, hogy csak sokáig tart neki átgondolni, de ha hónapokig nem reagál rá, akkor nincs semmiféle "hátha".

2010. dec. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csak abból gondolom, hogy van valakije, mert nem reagált a bejelentésedre. Ha nem lenne, és téged szeretne, már jelezte volna, szerintem.
2010. dec. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Nyiltan elmontad mit érzel és őt nem érdekelte. Gondolom nem hív, nem ir, nincs veled egyszerüen nem érdekled. Van ilyen fogad el és lépj tovább.
2010. dec. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!