Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire durva, hogy 4 hónap...

Mennyire durva, hogy 4 hónap híján 18 éves létemre sehová sem engednek?

Figyelt kérdés

Suliidőben akárhányszor megkérdeztem, folyton azt kaptam, hogy én iskola időben csak ne csavarogjak, a tanulás legyen az első! "Amíg suliidő van nincs ott alvás, mászkálás senkinél!" Most nyár van. Nyár közepe. Miért nem engednek még most sem sehova? Eddig egy osztályösszeröffenésen sem tudtam részt venni, mert nem engedtek. Teljesen el vagyok keseredve, mert nem csak hogy becsaptak, és hamisan áltattak, hanem tönkreteszik a nyaramat és a baráti kapcsolataimat is! Mit tehetnék szerintetek?

(Még abból is gond van, ha napközben szeretnék talizni a barátnőimmel, elmenni fagyizni vagy este fele sétálni) Mégegyszer mondom, 18 leszek 4 hónap múlva!



2012. júl. 7. 21:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A jó átlag alatt 4,8at értek. Szóval abban aztán tényleg nem találhatnak kivetni valót. Hogy mit csináltak, amikor megpróbáltam drasztikus módszerekhez folyamodni? Ők is drasztikus módszerekhez folyamodtak. Sajnos nálunk a testi fenyítés elfogadott, szóval esélyem nincs ellenkezni. Próbáltam, hogy nem elkéredzkedem, hanem miután elkészültem, veszem a cipőmet és közlöm, hogy elmentem ide meg ide... Na ezt utálják a legjobban. Hogy mi az hogy én ezt így önállóan eldöntöttem? Ők gazdálkodnak az időmmel. Ami a nyári munkát illeti, folyamatban van a dolog; én is abban bízom, hogy ez majd egy kicsit változtat a dolgokon!
2012. júl. 8. 11:35
 12/14 anonim ***** válasza:

ez nekem nagyon fura


17-18 évesen anyum hétvégente mindig megkérdezte, hogy merre megyünk bulizni, mikor mondtam neki, hogy most sehova akkor azt mondta, addig szórakozz amíg fiatal vagy


Mamám is mindig azt mondja, hogy menni kell szórakozni, bulizni, mert ha már gyerek lesz akkor nem lesz sok szabadidőnk.

2012. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én írtam a diákmunkás választ, hát ez durva hogy még ennyi idősen is vernek...Elköltözni nyilván nem tudsz, mert tovább fogsz tanulni, esetleg ha egyetemre mész, mehetnél tanulni egy másik városba, és akkor csak hétvégente látnád őket, és a kollégiummal kicsit kiszakadsz a családból. Még van egy éved a gimnáziumból? Ezt szűrtem le ez alapján. Esetleg leülhetnél velük megbeszélni, nyugodtan!!!!, hogy nem vagy kisgyerek, vagy kössetek kompromisszumot. Pl heti egyszer mész el, és 8ra haza kell érned. Sose volt olyan hogy visszaéltél a bizalmukkal, hogy pl megbezséltétek, hogy este 10re gyere haza és nem mentél haza? Vagy részegen mentél haza? (Bocsi, magamból indulok ki)

Én ahogy ismerem magam fognám a kabátom(azaz ilyen időben a bikinim) és kimennék az ajtón. Akkor is megvernek? Egyébként jó a kapcsolatod a szüleiddel? Vagy mehetnél először velük valamerre, utána tegyük fel, hármasba anyukáddal meg a barátnőddel, utána meg csak kettesben a barátnőddel mondjuk fagyizni.

Szegénykém, ez durva lehet amit levágnak! Nekem is nagy harcok árán sikerült megértetnem hogy felnőtt vagyok.

2012. júl. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
nah akkor: végezz diákmunkát, aztán munka után elmész a bnőiddel kávézni, vagy mittomén
2012. aug. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!