Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fizetéskor kidobja, hónap...

Fizetéskor kidobja, hónap végén sír érte. Adnátok?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban nekiálltam csirkét vágni. 20 állat vesztette életét a jó ügy érdekében. Anyósomnak vittem ötöt, megtisztítva, szétbontva, feliratozva (fagyasztóba is szántam).

Az albérlőjétől, aki a férjem barátja, tudtam meg, hogy úgy ahogy van, kidobta, mondván, hogy büdös. A srác kiszedte a kukából, visszarakta hűtőtáskába, és elhozta nekünk, hogy ne mondjuk el anyósnak, hogy így csinált, de óriási pazarlásnak látta. Én szépen lefagyasztottam.

10.e még egy kicsit odébb van, anyósom hívott minket a hétvégén, hogy tudunk-e valamit vinni, mert üres a hűtője és a tárcája is.

Komolyan elgondolkodtam, hogy szépen bemutatok, de azzal az albérlőt is kakiba keverném. A férjem rám bízta a döntést, csak az álláspontját fejtette ki: ő csak azt vinné, ami egyszer már a kukában landolt.


2012. jún. 4. 13:25
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Vidd neki azt én tuti elvinném neki!Bár lehet nem adnák semmit sem,engem ezzel nagyon megbántott volna!Nah jó de ne nézzük h a szerelmeünk annya éhezik,vidd neki a kukás husit!Az ilyen ember...ajjj nem is irok inkább semmit!
2012. jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

Jó fej a férjed :)

Sajnálom, hogy anyósod ilyen...


Vidd neki a kukás husit!

2012. jún. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Vinné a halál. A kukásat sem érdemli meg. Az ingyenélő fajtáját...a pofám leszakad.
2012. jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
94%

Úr Isten! Én ezen ledöbbentem.

Nem vinnék neki semmit, mondanám, hogy már nekünk sincs. Ha hó elején nem kellett, akkor hónap végén se kelljen neki.

2012. jún. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen ember megérdemli, hogy pár napig kenyércsücskön meg üres tésztán éljen, majd legközelebb jobban megbecsüli, ha kap valamit. Én nem adnék semmit, maximum egy zacskó tésztát :) Azt semmiképp nem mulasztanám el megkérdezni, hogy már el is fogyott az az öt csirke?
2012. jún. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Még egyszer elvinném neki (azt, amit kidobott), és megmondanám, hogy legközelebb ilyen esetben semmit sem fog kapni.
2012. jún. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Hehe azt én is megkérdezném hogy már egyedül meg is edte azt az öt csirkét?Vagy hol van? hehe!Más éhezik ö kidobja!A párom még a szárazkenyeret sem engedi kidobni!Ledaráltatja velem morzsának :) nemhogy még a hust!Atya Ég!
2012. jún. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Én mondanám neki, hogy akkor most előszedheti a fagyasztóból a csirkét.
2012. jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Én is megkérdezném h mi lett a csirkékkel. Úgy is kitalál valamit de legalább jól zavarba hozod. Többet meg ne adjatok neki semmit csak úgy
2012. jún. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám: Kedves mama,milyen jó, hogy adtam azt az 5 csirkét! Na,most megfőzheti, amilyen kisétkű, elég az akár 2 hétig is
2012. jún. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!