Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a következő...

Mit tennétek a következő helyzetben: 3 éve elváltam, s most kiderült, hogy a legjobb barátnőm, akivel minden nap együtt is dolgozom, már régóta együtt van vele? Hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Természetesen.Elvileg már semmi közötök egymáshoz,és Neked sem ahhoz,hogy Ő kivel van...

Az más tészta,hogy kicsit gusztustalan volt a barátnődtől hogy nem mondta el Neked...

2010. febr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Természetesen! És tükröződjön is ez a megvetés az arcodon!
2010. febr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Sokat befolyásol a dolgon hogy a házaságotok alatt is már együtt voltak-e...hisz azt írod régóta...!

Én nem tudnám elnézni...bunkó lennék...senki sem tökéletes,az ember tudja mi lenne a helyes viselkedés de nekem nem menne a jópofi:-S

2010. febr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

3 éve semmi közöd hozzá, hogy az exed kivel van együtt. Sajnálom, hogy épp a legjobb barátnődet szemelte ki magának, nem lehet könnyű neked ezt végignézni, de akkor is azt tesznek, amit akarnak, rád való tekintet nélkül.


Vágj jó képet hozzá, hiszen elméletileg ennek már nem kellene izgatnia téged. Ha részletekkel jönne a kapcsolatukról, állítsd le. Az azért már súlyos ízléstelenség lenne a részükről.

2010. febr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
elgondolkodnék, hogy tényleg a barátnőm-e
2010. febr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha már nem szeretném az exem, és én akartam volna válni, akkor nem annyira zavarna. Más lenne, ha ő hagyott volna el. Bár valamennyire akkor is zavarna, de ha nagyon szeretném ezt a barátságot megőrizni, akkor inkább megkérném a barátnőmet,hogy a volt férjemmel kapcsolatos dolgokat hagyjuk ki. De szerintem ezt ő is feléri ésszel. Meg kell nézni, hogy így működik-e.

Az viszont tényleg más, ha már a házasságotok idején is együtt voltak. Akkor elküldeném a .....!

2010. febr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Feltétlem rá kérdeznék,hogy miért nem mesélte el.

Nehogy már te érezd magad rosszul!

Itt ö a ludas!

2010. febr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

Az exedhez már semmi közöd, azt csinál, amit akar.

A barátnőddel kapcsolatban elgondolkozhatnál, hogy valóban jó barátnője vagy-e. Mert ha igen, nem állsz a boldogsága útjába. Attól, hogy neked nem jött össze, ők még lehetnek boldogok. A jó barátnők így állnak a kérdéshez. De azt megkérdezheted, miért nem mondta el, mert az tényleg nem volt fair.

2010. febr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Megkérdezném a barátnőmet,hogy mióta tart, ha már vége volt a házasságodnak akkor ne foglalkozz vele és örülj,hogy a barátnőd is talált valakit magának,még ha az a volt exed is.

Ha meg elöbb kezdődött mint a válásod el kellene gondolkoznod tényleg a barátnőd e és akarod e továbbra is,hiszen akkor csak kihasznált és becsapott.

2010. febr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Az én szememben nem lenne barátnő többé,teljesen mindegy,mikor jött össze a volt párommal.Közömbös és rideg lennék vele,ha csak lehet,levegőnek nézném.
2010. febr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!