Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a szüleim?...

Miért ilyenek a szüleim? Tegnap ki akartam menni a meleg fesztiválra, de nem engedtek el. Aszongyák az én érdekemben, mert féltenek. De kérdem én mitől? Megvédik a melegeket, és ráadásul még sosem voltam ilyenen. Sosem tudom megbocsájtani ezt.

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 12:37
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
78% akkor lehet tényleg veszélyes, de azért mégis csak ott van egy tucat rendőr. nagy baj nem érhet.
2012. júl. 8. 13:25
 12/33 anonim ***** válasza:
74%
Dehogynem érhet baj. Egy tucat rendőr semmi a nyomorék ellentüntetőkkel szemben.
2012. júl. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
77%
Tavaly vagy tavaly előtt megvárták a felvonulókat, ahogy elindulnak haza, és akkor verték el őket. Most nem tudom mi volt, mert már nem nézek híradót, de lehet, hogy most is volt ilyen, vagy akár lehetett volna. A rendőrök csak addig védenek meg amíg bent vagy a kordon mögött. Hazafelé már nem véd meg senki. :(
2012. júl. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
52%

Ha eleve közlöd hogy meleg vagy nem írom oda, hogy bezárnálak. A kérdésedből az derül ki, hogy te ki akarsz menni a melegekhez de anyádék ezt nem engedik ezért te ezt soha nem bocsájtod meg nekik....sem azt nem írod, hogy megdobálni akarod őket sem azt hogy riszálni akarsz köztük.

Amúgy elmondom neked hogy az "igazi" melegek azokat akik ott parádéznak, és csinálják a mocskot elítélik az egész felhajtást mert pont az olyan bu.zik miatt vannak elítélve a "normális" melegek akik inkább meghúzzák magukat és úgy élnek csendben. Sokat nem veszítesz.

2012. júl. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
61%

Persze, dobálóznak ott az emberek mindennel, még a végén eltalálnak, megvernek, neked annyi, hiába vannak ott a rendőrök.

És ezek tényleg idióták, semmivel sem jobbak a melegeknél akiket úgy utálnak az ilyenek, agresszív beteg állatok, hogy így nyilvánítanak "véleményt".

2012. júl. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
63%
#14: Szerintem meg pont azért van a felvonulás, mert eleve el vannak ítélve. Ne mondd nekem, hogy ha nem lenne felvonulás, hirtelen mindenki elfogadná a melegeket!
2012. júl. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
mind egy már, nem voltam kint:( és nem lesz újabb alkalom, mert lehet jövőre már be is tiltják ha a jobbik nyer. vagy nem tudom:( szomorú vagyok egyszerűen nah. ki szerettem volna menni. és nem riszálni magam, csak jól érezni magamat, olyanokkal akik elfogadnak, és pl filmeket nézni, meg a felvonulás előtt csomó progi volt:( mind egy.
2012. júl. 8. 14:34
 18/33 anonim ***** válasza:
82%

ma 14:04


ebből látszik, hogy az emberek mennyire elfogultak és mennyire tudatlanok. Nem, a primitív emberek akkor sem fogadnák el, ha nem lenne felvonulás, de mivel van és ott többnyire a magamutogatós ugyanolyan primitív bu.zik is vannak így okot is meg lehetőséget is adnak az embereknek, hogy még jobban elítéljék őket. Érdekes módon a visszahúzódó, normális életet élni akaró melegeket egyik sem ba.szogatja, mert nincs rá alkalmuk, a többségről nem is tudod, hogy azok. Akik a felvonuláson felvonulnak mini szoknyácskákba meg a többi azokat nyugodtan dobálják meg, mert igen a melegek azt akarják, hogy ne ítéljék el őket,de a felvonulás csak polgárpukkasztás miatt létezik, nem az igazi célért.

2012. júl. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
57%
jövőre még lesz, mert 14-ben lesz választás...
2012. júl. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
fogadok a jövő évire sem engednek majd el...:( de még reménykedek. de a jövőire mindenféleképpen elmegyek akkor is, legfeljebb majd balhé lesz, de az tuti hogy ezt még egyszer nem teszik meg velem.
2012. júl. 8. 15:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!