Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a szüleim?...

Miért ilyenek a szüleim? Tegnap ki akartam menni a meleg fesztiválra, de nem engedtek el. Aszongyák az én érdekemben, mert féltenek. De kérdem én mitől? Megvédik a melegeket, és ráadásul még sosem voltam ilyenen. Sosem tudom megbocsájtani ezt.

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 12:37
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
49%

A legjobb barátom meleg. Én ütném meg először ha kimenne a felvonulásra megmutatni, hogy ő is az. Nem kell. Kinek mi köze hozzá? És minek akarsz céltáblává válni?

Nem szabad kimenned. Igaza van a szüleidnek. Ne szúrj ki saját magaddal. Sok a gonosz ember, maradj a háttérben.

2012. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
34%
Juj gonosz, érzéketlen szülők, nem engedik a fiukat összeveretni..micsoda világ...kicsi vagy még, inkább tanulj aztán kinövöd.
2012. júl. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
56%

#18: Elég sok nem riszálós ember jár oda, amikor még normálisan lehetett felvonulni. És hát ugye, a heterok között is van riszálós, mégsem veri meg őket senki. Ha nem lenne hőzöngés, simán abba lehetne hagyni ezt az egészet. De amíg van, addig az, hogy nem szerveznének többet egyet jelentene azzal, hogy sikerült elnyomni a melegeket. Igazad van, aki nem ott "riszál" azt észre sem veszik. Pont ezért, a "riszálás" elmaradása egyenlő lenne a homofóbok győzelmével. Legalábbis az ő szemükben. Még egy "fegyver".


Kérdező: Nem lesz betiltva, nagyon remélem! Még hogy a jobbik (rosszabbik!!) győz! Az b*szna be!

2012. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
55%
Annyi normálatlan meleg is van, hogy lehet a szüleid még tőlük is féltenek, nehogy belevigyenek valamibe. Egyébként pedig a feldühödött ellentüntetők miatt nem csodálkozom. Örülj, hogy a szüleid ennyire toleránsak és nem utálkozni, hanem megbecsülni kéne őket.
2012. júl. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
jó, belátom hogy nagyrészben igazatok van, nah...
2012. júl. 8. 16:04
 26/33 anonim ***** válasza:
54%
én se engednélek, ha a fiam lennél, mert félnék, hogy megver valami agyatlan náci... majd ha idősebb leszel, erősebb leszel (esetleg tanulsz valami harcművészetet) és lesz barátod és együtt mentek, akkor esetleg.
2012. júl. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
0%
Ezek szerint szerintetek az a normális, ha emberek ˝ jézusnak is két apja volt˝ táblával masiroznak a főváros utcáin, hogy csak egy dolgot emeljek ki? Ebben ti semmi kivetnivalót nem találtok? Mert én igen, de biztos én vagyok a rossz, a szemét náci, ahogy itt irták.
2012. júl. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
51%

Lehet csak nem akarták, hogy meglásson valami ismerős...meg ugye akik felvonulnak azokat a melegeket mégjobban utálják...(pedig van köztük normális)

Meg hány éves vagy?

És hidd el hiába a sok rendőr..nem csak tesi de lelki trauma is érhet...keményen beszólnak neked kitudja miket mondanak...

2012. júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
"aszongyák" :DD
2012. júl. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
74%

ma 02:55


lehet , hogy van benne kivetnivaló, de elvileg több eszünk van mint az állatoknak, hát ne viselkedjünk úgy egymással...ahogy a te életedbe se szólnak bele ami ugyanúgy tele van temérdek hibával, úgy te se szólj bele más életébe.

2012. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!