Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a szüleim?...

Miért ilyenek a szüleim? Tegnap ki akartam menni a meleg fesztiválra, de nem engedtek el. Aszongyák az én érdekemben, mert féltenek. De kérdem én mitől? Megvédik a melegeket, és ráadásul még sosem voltam ilyenen. Sosem tudom megbocsájtani ezt.

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 12:37
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
1%
Ugy látom neked viszont nincs több eszed egy állatnál sem, ugyanis a szövegértelmezés nem nagyon megy. Én nem szoltam bele az életébe. Undorítónak tartom a homokozást, de mindenki azt csinál amit akar OTTHON, de nem az utcán és nem ilyen formában. Gusztustalan ez a fogadjunk el mindent és mindenkit felfogás, amit az elmult években erőltetnek egyre jobban. Az emberre ez soha nem volt jellemző, és nem is lesz, soha.
2012. júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
84%
31. Senki nem erőltet rád semmit, nem kell odamenni, nézni.
2012. júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
78%

"Gusztustalan ez a fogadjunk el mindent és mindenkit felfogás"

??????? Gusztustalan??? Inkább követendő!!

Hogy lehet ilyet gondolni egyáltalán?! Leírni meg pláne! :o

2012. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!