Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyanérzésem van a családom...

Olyanérzésem van a családom iránt hogy "nem illek bele a képbe". Mások is vannak igy?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Kort légyszives és igen én is így vagyok vele!!!
2012. júl. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

18

Te miért

2012. júl. 8. 22:44
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Nem vagy egyedul!!!en 23 eves lany vagyok es van 4 testverem .+apam ,anyukam mar nincs!a testver szamomra mar csak egy szot jelent!aminek nincs jelentosege,.talan azert is erzem igy,mert soha nem tiszta szivbol ,joszandekkal kozeledtek felem!egyedul vagtam neki a nagy eletnek semmi segitseg nelkul,.de talpra altam,.es szegenynek se mondhatom magam ,mert elertem a celom!!es mikor ismet arra kerult a sor hogy ossze jojjunk mint testverek,mar nem illettem bele a kepbe!!ok maradtak ugyan ugy ,rossz akaroak ,irigyek,es lustak,.ellenben velem ,aki tesz azert hogy jobb legyen,.es oszinte leszek

a sok rossz utan ,mar nem erzem azt hogy hianyoznanak a testvereim,.talan nem ok nelkul irom ezt !!megbocsatani meg tanultam,de felejteni sajnos nem!

2012. júl. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Én nem nagyon szeretem a rokonaimat. Mások rokonait jobban :)
2012. júl. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele: mintha a szüleim + tesóm egy család lennének, én meg pusztán véletlenül kerültem volna közéjük. Ha nem hasonlítanék annyira apámra, felmerülne bennem a gyanú, hogy örökbe fogadtak.
2012. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos igen:(
2012. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!