Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom szerint link...

A családom szerint link vagyok mert semmi sem érdekel. Tényleg az vagyok?

Figyelt kérdés
Érettségim van + egy 2 éves OKJ szakmám: külker üzletkötői papírom van. 1 éve próbálok munkát találni, de nem találok. Azt mondogatják tanuljak tovább, de semmi sem érdekel...Nekem nincsenek olyan vágyaim hogy "De szeretnék fodrász lenni" vagy stewardess, vagy műkörmös, vagy fogtechnikus vagy ilyesmi...Semmi ilyesmi nem érdekel. Én mindig úgy terveztem hogy majd egy irodában pötyögök stb. Nyelvvizsgám sajna nincs, mert nem sikerült elsőre, aztán meg nem lett pénzem rá, de azért tudok annyira angolul hogy "ne adjanak el".
2012. jún. 23. 14:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és nem csak irodai munkákra jelentkezem, hanem pénztárosikra, árufeltöltőkre, bolti eladóiakra stb. szóval nem azért nincs mert irodába akarok csak menni.
2012. jún. 23. 14:42
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos ilyen világot élünk, hogy nincs munkahely. Ez nem a te hibád, de nem szabad feladni a keresgélést.
2012. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha már egy éve próbálsz munkát keresni, én kihasználnám az időt, és valami olyat tanulnék, ami érdekel, esetleg a hobbid, hogy jobbá válj benne, hátha azzal fogod utána keresni a kenyered, nem feltételnül ebből az OKJ-s papírból. Pl az informatikára manapság mindenhol szükség van, csinálj egy ECDL vizsgát, vagy ha zenélni szeretsz, alapíts bandát, szedj össze néhány embert, próbáljatok meg fellépni néhány helyen, azért is lehet pénzt kapni.

Próbálj minden lehetőséget/problémát a saját előnyödre fordítani!


Ha pedig nem találsz semmi ilyet, ami érdekel, hát próbálkozz! Ennyire motiválatlan nem lehetsz. Kell, hogy legyen valami, ami leköt, és a hasznodra válhat! :)


Sok sikert!

2012. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A munkakeresés bizony most nagyon nehéz.

Szerintem nem vagy link, csak nem találtad meg még a neked való szakmát. Ha pesti vagy írj, a munkahelyemen van adminisztrátor felvétel.

2012. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

pénztárosnak,eladónak nem nagyon fognak felvenni,ha nincs kereskedelmi-vendéglátós papírod..illetve pénztárosi,eladói...(bár nem tudom mi van a külker okj-ben..)

Manapság már mindenhova protekció kell sajnos :(

2012. jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!