Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar, ha apukád egy szál...

Zavar, ha apukád egy szál bugyiban van otthon?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok és apukám ebben a nagy melegben csak egy szál bugyiban otthon. Nem is boxerben, olyan férfi bugyiban tudjátok. Na engem ez nagyon zavar.
2012. júl. 8. 22:56
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
86%
Bugyiban:D:D:D Te meg mászkálj egy szál tangában:P Tudod, családon belül marad:D
2012. júl. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Ennél már csak azt utálom jobban, mikor egyik ismerősömnél látom, hogy akkora a családi szeretet, hogy a lány az apja szájára ad puszit!:D:D Wáá mááár!:D:D
2012. júl. 9. 00:05
 23/36 anonim ***** válasza:
52%
Vállalom a lepontozást: engem is zavar. Túlságosan kirajzolódik, hogy mi van odalenn. Nem bámulom, de na...
2012. júl. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
:D:D Nyugi, úgy is anonim oldal, legalább itt legyünk őszinték, ha máshol nem!:D
2012. júl. 9. 00:24
 25/36 anonim ***** válasza:
98%
Hmm, az se zavarna ha egy tangában vagy meztelenül mászkálna előttem, csak élne. :)
2012. júl. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokott,mert van légkondink.De ha látom benne,amikor megy fürdeni nem zavar.
2012. júl. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
94%
Aki lepontozott...remélem van apja.
2012. júl. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
nem zavar. ugyan miért zavarna?? amíg nem meztelenül himbálja előttem/előttünk a dolgait, addig én magasról teszek rá, hogy miben közlekedik itthon ebben a nagy melegben.
2012. júl. 9. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

"Alsógatya nem zavarna, de ilyen fiú bugyiszerű valamiii... :D:D"


Kérdező... biztos vagy benne, hogy már 22 éves felnőtt(!) nő vagy?


Nem zavar, hozzászoktam már kiskoromban. Persze nem egy vonzó látvány, de isten ments, hogy a szüleimet a 'tartozékaik' alapján vonzónak/taszítónak találjam. Talán nem ártana ezen felülemelkedni, ha már nem vagy kislány...

2012. júl. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Apám nem zavar, bár ha a férjemmel megyünk, akkor felvesz egy rövidgatyát (pedig a férjemet se zavarná, ő is néha alsóban flangál náluk).


Az már jobban zavar, hogy apósom egész nyáron seggközépig letolt fürdőgatyában van. De a kamasz lányunokái is ki vannak akadva tőle. Anyósomnak egyszer finoman szóltam, hogy kérje meg a férjét, húzza már feljebb. Rászólt, felhúzta, két perc múlva megint letolta.

Úgyhogy családi eseményeken csodálhatjuk a 70 éves hátsója nagy részét...

2012. júl. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!