Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan büntetnétek azt a...

Hogyan büntetnétek azt a családtagot, aki nem hajlandó otthon semmit elvégezni?

Figyelt kérdés
A tesóm 27 éves, nem dolgozik. Soha, semmit nem csinál meg itthon, csak koszol, szemetel, rongál. Ma megkértem, hogy vigye le a szemetet (fel volt öltözve, a haja rendben, cipő a lábán, mert akkor jöttünk haza a mamámtól). A szemét még most is itt bűzölög. Az a kérdés, mit tanácsoljak az édesanyánknak, mivel büntesse meg, hogy végre tanuljon az esetből? Vagy ti mit tennétek egy ilyen lusta családtaggal? (Nem viszem le a szemetet, mert éppen a tanulságossá való tétel a lényeg, úgyhogy nem ez a lényeg a kérdésemben.)

2012. júl. 8. 22:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Ez aztán a jó élet, de jó neki! Legalább dolgozik? Szerintem egy 27 éves felnőttet megbüntetni az ciki ez a "gyerek" el van rontva meg kellett volna neki tanítani mielőtt felnőtt. Hát én a szobájába borítanám a szemetet az biztos utána megnézném mit csinálna! :)
2012. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Én szét dobálnám a szemetet a szobájában vagy csak beraknám a szobájába a szemeteszacskót, nem mosnék rá , és nem hagynék neki tiszta tányért poharat...
2012. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Rá nem főznék csak annyi adagot,hogy pont ő lemaradjon.Külön kukát adnék neki és a szennyesét és külön gyűjtse és mossa ki magának:)
2012. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
én? őszintén szólva kidobnám a lakásból... 2-3 nap utcán alvás után takaritana mint a kisangyal.... vagy ha befogadják a haverok azok se türnének sokáig...
2012. júl. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nincs munkája. Velem van egy szobában, szóval nem biztos, hogy a szemétborogatás jó ötlet, de nekem is csak ez jutott eszembe.


A külön szennyes gyűjtése megvan, mert kb csak az alsóneműjét (meg a pasijáét) dobják a tartóba, a többi fetreng az ő kis szobarészletükben.


Anyunak mondtam, hogy dobja ki, de ehhez nem elég erős. Pedig a tesóm pasijának a nevén van egy ház, amiben az ő családja él, illetve három másik kicsi házikó is a családja birtokában van.

2012. júl. 8. 22:32
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Utolsónál a pont!
2012. júl. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
23%
sehogy jól csinálja
2012. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

Én is kiraknám.

Szívtelenül hangzik, de rajtam ne élősködjön senki!

Barátnőm tesója is ilyen, 27, nincs munkahelye, otthon döglik, semmit nem segít... csoda, hogy el van tűrve...

Párom öccse bár dolgozik, de azonkívül a kisujját nem mozdítja meg a párocskájával együtt, a szülők meg tűrnek, mert a gyerekem...

2012. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
7-es! Persze, hogy jól csinálja, csak nekünk nem jó így! :)
2012. júl. 8. 22:36
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
7-es az egy b*rom, állandóan itt ontja magából a sötétségét...
2012. júl. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!