Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám elolvasta a naplóm! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám elolvasta a naplóm! Mit tegyek? (Tovább lent)

Figyelt kérdés

A naplomba olyanok vannak írva hogy kibe szerettem bele, meg hogy rászoktam a cigire, meg hogy mik bántanak, meg ilyenek.

Ti mit csinálnátok ha ezek kiderülnènek rólatok? Mit tanácsoltok?

lècci komoly válaszokat!


16/L



2012. júl. 1. 11:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

anya nem anya, nagyon elbeszélgetnék vele! Olyan nincs hogy a naplót elolvassa NINCS!!!

Gratulálok az anyukádnak, szívesen beszélgetnék vele a gyereknevelés rejtelmeiről!

2012. júl. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is elolvasta régen és nagyon mérges voltam rá! Azóta dugdosom minden cuccom vagy cipelem magammal. Szerintem ha rákérdezd magyarázd ki partydohányos lettél.. az jobbik eset és hogy kibe szerettél bele azt csak nem kell kimagyarázni ha mégis mond neki hogy ez van és hogy nem kéne turkálnia a magánéletedben ha akartad volna megosztottad volna vele a dolgokat de valoszinüleg azért irtad a naplodba mert nem neki akartad elmondani..
2012. júl. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

az én anyám is ezt csinálta...SŐT! még kérdőre is vont, h 1-1 veszekedés alkalmából miket írtam rá!

20/l

2012. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
55%
Nem elég ogy elolvasta a naplomat de még páromat is elkezdte fenyegetni miatta utána elégettem mindent de el sem tudom mondani milyen dühös voltam rá és ha eszembe jut még mindig az vagyok..
2012. júl. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%
én először is számon kérném hogy mért csinálta aztán ő úgyis ráfog kérdezni hogy tényleg cigiztem-e és akkor elmondom vagy ha nem kérdezi meg hanem magába fordul akkor meg én nem hozom szóba a dolgokat.
2012. júl. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%

A napló a lelked egy része írott formában.

Nem szép, hogy dohányzol, de amit anyukád tett arra nincs magyarázat.

Nekem is felbontotta anyukám a levelem egyszer mikor dolgoztam. Semmi különös nem volt benne, de nagyon komolyan elbeszélgettem vele. Azután ilyen nem történt.

2012. júl. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%

Nekem egyzser a leveleimbe,beszelgeteseimbe olvasott bele. ( facebook ) Nagyon merges voltam ra de nem mondott ra semmit, pedig voltak koztuk hat elegge ' erdekes ' beszelgeteseim is egy fiuval. En nagyon nagyon leszidtam tobb napon at kiabaltam vele. Kesobb bocsantot is kert, de ezzel meg jobbanazt erte el hogy nem mondok ma rel neki semmit se. Beszeld emg vele, ne mtudom a ti kapcsolatotok milyen..

16/L

2012. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Ez ugy volt hogy ö nem tudja h èn tudom hogy ö elolvasta a naplom.

Mert ugy tudtam meg hogy elolvasta hogy olyan dolgokra cèlozgatott amit csak a naplomba irtam le.

2012. júl. 1. 11:11
 9/21 anonim ***** válasza:
47%
Nem azt mondtam, hogy le kell sikítani a fejét anyukádnak! Határozottan, higgadtan jobban rá tudod hozni a frászt min nyivákolva.
2012. júl. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden szülő tudni szeretné, hogy mit csinál a gyereke akkor, mikor nincs vele, de ez szerintem nem indok arra, hogy elolvassa a naplóját. Az, hogy megtalálja, oké. De szerintem ez egy gyereknek a privát szférája, amihez függetlenül attól, hogy ő a gyerek, joga van. Ez majdnem olyan, mintha a gyerek beleolvasna a szülő sms-eibe. A szülőnek sem tetszene.

De ha már így alakult, ha kérdez valamit, mondj el annyit és úgy, ahogy neked tetszik.

Én is vezettem naplót, de anyukám sosem turkált a holmijaim között, így nem találta meg, majd mikor annyi idős lettem, fogtam, összetéptem és kidobtam. Már felnőttként beszélgettünk el anyukámmal, hogy kivel mi volt annak idején, persze csak kíváncsiság szintjén és annyit mondott, ha nem akarom elmondani, nem kell. Meséltem neki néhány dolgot, amit úgy gondoltam megoszthatok vele, a többit pedig megtartottam magamnak.

Nekem mindenesetre nem jutna eszembe ilyesmi.

2012. júl. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!