Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan spóról a családod?

Hogyan spóról a családod?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 21:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó hozzászólásra reagálva: szerintem a spórolásnak is vannak fajtái. Van, aki azért spórol, hogy mondjuk nyaranta elutazhasson valahova a családjával (mert ugye nem állnak olyan jól, hogy júniusban egyszerre kirázzanak a zsebükből egy nyaralásnyi pénzt). Illetve vannak azok a családok, akik kénytelenek mindenen spórolni, hogy azt a kis pénzüket egész hónapra be tudják osztani, és hónap végén ne 3 napig krumplilevest kelljen enniük.

Nyilván annak a fajta spórolásnak én sem látom értelmét, hogy megvonunk mindent magunktól, hogy aztán ülhessünk a pénzünkön, amit sosem költünk el. De nem hiszem, hogy itt most erről lenne szó...

2012. aug. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Írnak itt a kenyérsütésről. Nekem is van, próbáltam is, de nem annyira olcsó. Na meg, nekem napi 3 szűken elég és még a családnak is kéne enni. Vegyek 2-3 sütőt? Inkább megveszem a napi 2-3 kiló kenyeret. Spórolás meg, inkább egy-egy kicsit drágább cipő, ruha, ami 5-10 év mulva is hordható. Ha cserélni kell elektromos dolgokat, lehetőleg energiatakarékost. Napkollektor, fűtés kandalló. Lehetőleg, felesleges dolgokat, csak mert tetszik, nem veszünk.
2012. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
7%
sehogy.:D apám két kézzel szórja a pénzt havi 600 ezret költ a család. semmilyen akciót nem nézünk az első helyen, ami a legkényelmesebb mindent meg veszünk.:D sajna ez van.. de még is van pénz. négyen lakunk egy 200 négyzetméteres házban. anyám már spórolósabb.. de hát apámnál mindenki spórolósabb :D
2012. aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
6%
ja és még annyit h minden héten járunk moziba meg mekibe :D egy kínai cuccunk sincs haha :D már csak az kéne vagy a csövi turkálós. :'D és minden évben megyünk külföldre is nyaralni meg belföldre is. üdv.
2012. aug. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
88%
kedves utolsó ha látod hogy a kiírt kérdés nem vonatkozik rád, minek válaszolsz? gondolom mekkora észlény lehetsz ha azon éled ki magad vagy az nyújt örömet ha idejössz egy anonim oldalra és királykodsz hogy ti mekkora kőgazdagok vagytok... :) még szerencse hogy ugyanolyan büdöset sz*rtok mint itt bárki, aki csöves kínai cuccokban jár :D
2012. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
mi úgy szoktunk spórolni, hogy minden elektromos eszközt használat után kihúzunk a falból, télen csak akkor fűtünk ha este lefekvéshez készülődünk,utána letekerjük a fűtést éjszakára. kajákon lehet a letöbbet spórolni, speciel nem eszünk kenyeret mert tele van felesleges dolgokkal, helyette zöldséget gyümölcsöket igyekszünk többet enni annak az árából. vizet iszunk, vagy teát hűtve nyáron, télen melegen.
2012. aug. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!