Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ruhába illik menni?

Milyen ruhába illik menni?

Figyelt kérdés

Behívtak egy állásinterjúra egy ingatlanközvetítőhöz, de mint diákmunka, kicsi cég, amelyik diákoknak közvetít ki lakásokat. Milyen ruhában illik menni? Nem akarok túl puccosan menni, de mégsem mehetek farmerba!?

Küldenétek képet vagy csak leírnátok az ötleteteket?

köszönöm

20L


2012. jún. 28. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Sötét szoknya, világos blúz, /és harisnyanadrág, még szandálhoz is/ megfelelő lenne.
2012. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy szövetszoknya és bármilyen színű elegáns blúz. A fekete szoknya, fehér blúz nagyon iskolás hangulatú. A fekete szoknyához vehetsz színes blúzt, már sokkal jobb. A harisnya szandál kombináció pedig igénytelen.


[link]

[link]

[link]

[link]

2012. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Térd alá érő szoknya egy inggel. Lehet nadrág vagy térdnadrág is az elegánsabb fajtából. Sok sikert!


[link]

2012. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
2012. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

A harisnya szandált felejtsd el!Annyira gáz hogy hányni tudnék tőle.és sztem az 1 válaszoló kivételével mindenki...

Egy szolid nyári ruhába mennék ami nem mutat túl sokat.ne legyen harsány színe,inkább egyszínű.

[link]


[link]


[link]


vagy vmi ilyesmiket el tudok képzelni

2012. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2.


Azért nehogy már kis fekete estélyiben, arany övvel, harisnyában menjen egy ingatlanos álláshirdetésre:))Ráadásul diákmunka...

2012. jún. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Nagyon izgulok mert még sosem voltam állásinterjún :)
2012. jún. 28. 15:23
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os azon a linken kettő kép szerepel. Van rajta egy szürke irodai ruha is. Azzal mi a gondod? Nem tudok tökéletes dolgokat linkelni, mert nem 20 éves diákmunkára teszik ki a képeket a netre.
2012. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Egyszerű vonalú, nem rikító színű, visszafogott ruhadarabok, zárt, legfeljebb közepes sarokmagasságú cipő, és szoknyához harisnya - mindenképpen azonos árnyalatban a bőröd színével. A szoknya ne legyen térd fölötti pár centinél rövidebb, a fölső ne legyen kivágott. Sötét cipőt illik fölvenni, sötét vagy közepesen sötét nadrágot/szoknyát, világos blúzt.


Szerintem az általános állásinterjús szabályokat diákmunkás meghallgatásnál is érdemes betartani, ezzel vesztenivaló nincs! Nyilván egy gyártósoros munkánál ez nem annyira fontos, de ahol ügyfelekkel lehet dolgod, ott jobb ha látják, hogy tudod az öltözködési illemszabályokat, mivel a cég képviseletében jász el a munkád során.

2012. jún. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én voltam már kosztümben nyári szoknyában, sőt egyszer a gyakorlatom intézni farmerban is voltam...

Egy elegánsabb nadrág, ami nem farmer nem lening nem macinaci, é hozzá egy visszafogott felső, vagy egy térd alá érő szoknya felsővel, vagy nyári ruha, ami nem strandruhás.

Légy tiszta, rendezett, a körmöd-kezed, arcod-fogad...


[link]



(a gyakorlati helyemen megkövetelték a zárt cipő harisnya kombinációt a 40fokban is.... helye válogatja)

2012. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!