Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt, ha távol...

Miért érzem ezt, ha távol vagyok a családomtól?

Figyelt kérdés

Nem tudok barátokkal, barátnőkkel elmenni semmilyen olyan programra, ami egy napnál tovább tart. Rettentő honvágyam lesz. Estefelé elkap a sírógörcs, és nem tudom abbahagyni, bármennyire szeretném. 11 éves koromban is volt egy 5 napos tábor, amit egyenesen végig bőgtem. Ha viszont a családommal megyek el több napra, akkor nincsen ez. EZ kb. 9 éves koromtól tart, amikor a szüleim külön költöztek.

15/L



2012. júl. 9. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Imádod a családod.. Ennyi!
2012. júl. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon gyerek vagy még, bár az azért nem túl jó, hogy ennyire smemi kalandvágy nincs benned és nem vagy meg 2 napot se szülők nélkül....
2012. júl. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%

Ez tényleg nem normális dolog ennyi idősen.

Szerintem is nézesd meg magad.

2012. júl. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagy esélye van,hogy ez amiatt alakult ki mert a szüleid külön költöztek, így a kötödés a szüleid a családod felé erős lett. Ez ellen nem tehetsz semmit:) Majdcsak kinövőd. Ha nagyon zavar akkor ezt enyhítheted. Menj el a nagyidhoz 2napa..3napra ..4napra ..és igy tovább.. utána az unokatestvéreidhez szintén egykét napra:) és a barátnődhöz is akár... Ha táborba vagy gondolj arra ,hogy mekkora muri ,hogy egész éjszaka fel lehettek,hülyülhettek és ,hogy milyen klassz.. Ne feledd egy vagy tizenéves:))) és ez az időszak ezektől a dolgoktól is szép:)
2012. júl. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
A biztonság hiánya. Amibe vetett hited a váláskor sérült, így kapaszkodsz, és elveszettnek érzed magad, ha ne vagy velük, és kicsit félsz. DEhogy vagy retardált! Érzékeny, kicsit sérült , és szerető ember vagy. A párkaocsolatban majd ne hagyd, hogy ugyanígy járj, mert ott újra feltörhet majd ez. Akkor is szeret, ha nincs veled, önállóan is megvagy nélküle, stb.
2012. júl. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
ez olyan cuki, hogy egy lány ennyire ragaszkodik a szüleihez. Imádnálak:D
2012. júl. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!