Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem egy olyan problémám van...

Nekem egy olyan problémám van hogy anyummal elég sokat vitázok most kidobott itthonról 17éves vagyok és ha netalán lemegyek barátomhoz akkor a rendőrség haza vihet vagy tehet valamit?

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Ha anyukád nem jelent fel vagy ilyesmi akkor nem hiszem. Anyukáddal pedig probálj türelmes lenni:) aggódik érted és egy szülő a gyermekének a legjobbat akarja
2012. júl. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor vihetnek haza, ha anyukád bejelenti, hogy eltűntél, de csak 24 óra eltelte után kezdenek keresni. És, ha ne adj isten megjelennek (nem tartom valószínűnek még akkor se, ha mondott ilyet anyukád), akkor szépen elmondod nekik, mi a helyzet, felveszik a jegyzőkönyvet, hazavisznek, mert eltűntél és még nem vagy nagykorú, aztán megint elmész és kész. Nem fognak bántani a rendőrök, se téged, se a párodat, akkor se, ha ő már nagykorú.
2012. júl. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az az anya már rég nem a legjobbat akarja a gyerekének, aki egy vita során kirakja őt az utcára. (Persze, lehet érdemibb válaszokat tudnánk adni, ha elmondanád mi volt erre a konkrét oka)

Én 16 éves voltam, mikor anyám először kirakott otthonról, azért, mert egy neki nem tetsző személlyel barátkoztam. 2 hétig laktam apámnál, barátomnál és egy barátnőmnél felváltva, nagyon rossz volt. 20. születésnapomon aztán megint kirakta a szűrömet, csak akkor a barátom nem tetszett neki. Azóta barátomnál lakom, és próbálok önálló életet kezdeni, mert egyértelművé vált számomra, hogy otthonról nem fogok kapni semmiféle támogatást, vagy csak ilyen ad hoc jellegűen, ha épp olyat csinálok ami neki is tetszik.


Kérdésedre válaszolva: nyugi, menj csak a barátodhoz, anyukád majd biztosan megenyhül.

2012. júl. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs,kérdező,de az a szülő szerintem elég nagy szemétláda,aki képes kirakni az utcára a gyerekét.Mert az azt mutatja,hogy nem félti,nem érdekli,hogy mi lesz vele,elrabolják,megverik,bármi.Az ilyen szülőket ellenpéldaként kéne mutogatni valami valóságshowban.Nyugodtan menj le a barátodhoz,ha érdekli,mi van veled,majd keres,ha nem,akkor meg így járt.
2012. júl. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!