Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segéd-motorkerékpárt rábízhato...

Segéd-motorkerékpárt rábízhatok, hogy tolja haza olyan személyre akinek nincs jogosítványa? és ha miután eltolta és a tudtomon kívül ráült a rendőrség jogosan büntethet meg érte engem? (hisz nekem fogalma sem volt róla hogy ő rá fog ülni. )

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne adj neki kulcsot.
2011. máj. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
teljesen mind 1 , ha nem lopta el, hanem oda adtad neki akkor a felelőség a tied.Persze őt is megbüntetik.
2011. máj. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

és mi van abba az esetben ha valójában én is csak kölcsön kaptam a motort mert a faterom-é?

oda adtam havernak a mocit hogy csinálja meg ő meg ment vele és elkapták és most ezért 70 ezerre büntettek meg engem. nem hiszem el hogy nincs valami kiskapu?! az autószerelőmtől se kértem még el a jogsiját ezek szerint tőle is el kéne kérnem?

2011. máj. 17. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!