Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam a másodunokate...

Hogyan fogadjam a másodunokatestvéreimet?

Figyelt kérdés
Holnap jonnek hozzzzánk a másodunokatestvéreim de én utálom oket!Apum felajálotta hogy elvisz magával munkába ha akarom.De ottan csak unatkoznék egésznap!De azért megsem akarom bántani oket, azzal hogy nem vagyok otthon hanem direkt elmentem.Mit tegyek maragyak itthon vagy menyek apával?
2012. júl. 10. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Mönnyél apával.
2012. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
En az első unokatestvéremékkel vagyok nagyon rosszban . Még 10 percet se bírnák ki velük mivel annyira fent hordják az orrukat és mindenkit lenéznek és csak ki használnának mindenkit már párszor majdnem nekik is mentem ezért amikor ha tudom hogy ott vannak akkor inkább nem megyek oda és ahogy csak tudom kerülöm őket . Szerintem menj el apukáddal azzal csak jobban járhatsz . Én legalábbis azt a lehetőséget választanám .
2012. júl. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én foleg a kissebet utálom a nagyobal nincs semmi bajom.
2012. júl. 10. 21:16
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj apukáddal és vigyél magaddal egy helyesírási szótárt! Akkor nem fogsz unatkozni.


Egyébként miért utálod őket? Én otthon maradnék, lehet változtak mióta utoljára találkoztatok.

2012. júl. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pl. mondd meg nekik, hogy ne haragudjanak, de kénytelen vagy a szobádban ülni, és tanulni, mert szeretnéd a nyár végére elsajátítani a magyar nyelv helyes használatát és írását.
2012. júl. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

a munkába,

ott

egész nap

maradjak

menjek


Maradj otthon!

2012. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nekem nem szukséges a magyar helyesírás mert szlovákiában lakok :P
2012. júl. 10. 21:25
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

Ja, akkor érthető.

Remélem, a magyar állampolgárság sem kell, sem pedig az utazási, meg egyéb kedvezmények!

2012. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
már megbocsás de ehez már téleg hogy semmi kozod!!
2012. júl. 10. 21:29
 10/12 anonim ***** válasza:

De, igen, mert az én adómról is van szó.

És, ha te közlöd, hogy neked nem kell magyarul normálisan írni (értsd: legalább egy hatévesnek elfogadható szinten), akkor remélem, hogy rád nem megy a pénzemből.

2012. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!