Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit csinálnátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben? Hogy fogadjam el őt?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak, anyukámmal élek. Anyukámnak lett egy új barátja, aki már rögtön hozzánk költözött, pedig nem is ismerjük és már velünk él. Szerintem neki kéne alkalmazkodni hozzánk, nem pedig nekünk (én meg a testvéreim) hozzá. Anyukám nagyon sokat dolgozik és keveset van itthon, ezért mindig mi csinálunk minden házimunkát főzés mosás fabehordás stb. és az az ember nem csinál egyáltalán semmit. Mindig belénk köt csak úgy magától ha olyan kedve van. Persze anyukám nem törődik vele, azt mondja hogy ő olyan amilyen. Anyukám barátja igen hanyag, nem húzza le a wc-t, mindig lepisilja a lécet (bocs a kifejezésért) stb. És ezt anyukám szó nélkül tűri, pedig nekünk akkor is szól ha véletlenül leejtünk egy kanalat. Már próbáltam leülni anyukámmal megbeszélni a dolgot, de hiába. Ti mit csinálnátok a helyemben? 14/L
2012. febr. 9. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
megpróbálnám túlélni.más nem nagyon tehetsz,anyukádat nem érdekli úgy látszik.ha lepisili a lécet hagyd úgy és mondd meg anyukádnak h ezt a lovagja ajándékozta neki
2012. febr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jóég! Teljesen olyan mint az én helyzetem volt ennyi idősen! Az én szüleim is 14 éves koromban váltak el és persze anyám fickója odaköltözött, ugyanezek a helyzetek fordultak elő mint amiket leírtál...


Nem tehetsz sajna semmit, túlélhetsz, ennyi. És igyekezz minél kevesebb konfliktusba keveredni azzal az emberrel és persze anyukáddal. És ha tudsz gondolj a jövődre! Tanulj sokat (engem az tartott életben) ha tudsz majd jelentkezz más városba továbbtanulni és akkor elkerülsz onnan.

2012. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Balázs1987 ***** válasza:
Mi a helyzet apukáddal? Ő lehet tudna segíteni...
2012. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg, mi van édesapáddal?
2012. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem is ugyanez van az eszembe, és mostanában én is jobban odafigyelek a tanulásra. Hát ahhoz el kéne mesélnem 1-2 történetet, hogy mennyire számíthatunk apura, anyuék nehezen váltak el (nem jött el apu sose a tárgyalásra), mert apu csak gondolt egyet és elment, már 3éve nem láttuk, azt se tudjuk él-e vagy hal-e. Miután elment megtudtuk hogy mi a telefonszáma, és azért hogy jöjjön haza, azt hazudtuk neki, hogy a nővérem H1N1 vírusban szenved, és hogy kórházban van, és ő azt mondta hogy nem jön le meglátogatni, mert hátha elkapja a vírust. :( Az e-mail címét is megtudtuk és írtunk neki üzenetet, nagy nehezen visszaírt egy idő után, akkor december 16-a volt, és írta nekem hogy boldog születésnapot kislányom, bocs hogy elfelejtettem a születésnapod holott tegnap volt. Pedig másnap, 17-én van a szülinapom. :( Nem fizet gyerektartást, semmit. Most már az e-mail címén sem elérhető, a telefonszámán sem, a rendőrök nyomoztak utána, állítólag hajléktalan.
2012. febr. 11. 08:48
 6/6 Balázs1987 ***** válasza:
Olvastam egy cikket, hogy a hajléktalanok több mint 80%-a elvált apa... nem biztos, hogy azért nem látogatott meg titeket, mert nem akart, hanem azért mert nem bírná elviselni, hogy így lássátok... de csak feltevés...
2012. febr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!