Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnak az emberek...

Hogyan tudnak az emberek felülemelkedni a féltékenységen, az alábbi helyzetekben?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor az egyik fél olyan munkát végez, ahol flörtölni kell az emberekkel (teljesen mindegy, hogy milyen munka, általánosságban értem, nincs konkrét.)

Tehát ebben az esetben az ember nem attól fél, hogy a partnere megcsalja őt (és jelen esetben vegyük is úgy, hogy tényleg nem csalja meg), csak azt kell elviselnie, hogy másokkal flörtöl, másokat (is) dicsérget.


Ezen hogyan lehet felülemelkedni?


2012. júl. 11. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy bízom a páromban, ismerjük egymást és tudjuk, hogy munka. Aki megcsal az amúgy is megtenné, csak lehet kicsit később, lényegtelen mi a munka, hajlamos rá és kész.
2012. júl. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog ez a féltékenység. Tizenéven keresztül éltem a mára már csak volt férjemmel, aki mindenkivel flörtölt, és akit lehetett meg is döntött. Annyira ráállt erre az agyam, hogy megkeserítettem az életemet a féltékenységgel. Aztán elváltunk, kipihentem a féltékenységet magamból. Most olyan ember van mellettem, aki tetszik a nőknek, de meg sem fordul a féltékenység a fejemben, nagyon szeretem őt, és ő is engem.
2012. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!