Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet felülemelkedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felülemelkedni a nem életbevágó párkapcsolati sérelmeken, ha meglehetősen makacs az ember?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen elfelejted!
2011. dec. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez azért nem így működik..
2011. dec. 19. 21:29
 3/9 anonim ***** válasza:
de ha tudod "hogy mükdödik" akkor minek kérdezed? :)
2011. dec. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy működik, de azt tudom, hogy hogy nem. :)
2011. dec. 19. 21:33
 5/9 anonim ***** válasza:
mi a sérelem?
2011. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy általában, ha valamin összevitatkozunk, nagyon nehezen teszem magam túl a dolgokon, rágódom sokáig.
2011. dec. 19. 21:46
 7/9 anonim ***** válasza:
beszéljétek át a dolgot! addig beszélgessetek róla amíg nem múlik el a rossz érzésed! kérdezd meg, hogy ez az miért volt, mond el, hogy ez neked rosszul esett stb. akkor majd könnyebb lesz feldolgoznod szerintem! ne félj attól, hogy elmondod neki, ha ő a "lelki társad", akkor meg fogja érteni.
2011. dec. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jól hangzik! :)
2011. dec. 19. 21:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a következő jött be erre a problémára:


Végiggondolom, hogy ha a párom megnyugtat, hogy nincs probléma, én mégis továbbra is stresszelek, akkor nem csak magamban kezdem el generálni a rossz érzéseket, hanem kivetítem a páromra is és egy idő múlva bele fog unni abba, hogy engem nyugtatgasson hülyeségek miatt, mikor amúgy is rengeteg problémája van mindenkinek.

Ilyenkor rájövök, hogy nagyon nem szeretnék akadályokat görgetni a saját boldogságom elé butaságokkal.


Az már más kérdés, hogy néha ez elég nehéz, ha valaki "szeret" kombinálni és agyalni mindenen. De tanulható, gyakorold! Vedd figyelembe, hogy mit érsz el ezzel és hogy megéri-e?


30/L

2011. dec. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!