Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A feltekenysegen agyaltam...

Softness kérdése:

A feltekenysegen agyaltam hogy mi is az igazabol hogy hogyan alakul ki?

Figyelt kérdés
Mikor megilyedsz, mikor felsz hogy lehet hogy a parod energiaja mas ember fele (is) iranyul de ha tenyleg igy lenne akkor azt tutira megerzned, nem csak ketelkedve. tehat a feltekenyseg alapja minden esetben hamis? de akkor mi okozza?
2011. szept. 10. 17:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
-.- istenem ezt még aleghülyéb is tudja pedig.
2011. szept. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

megilyedsz


Az igeeen

2011. szept. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Saját egoizmusa az embernek.
2011. szept. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
primitiv emberi lenyek kimeljenek! Koszonom!
2011. szept. 10. 19:16
 5/14 anonim ***** válasza:
44%

a féltékenység az az amikor mondjuk valakinek van valamije ami neked nincs és arra vagy féltékeny vagy van egy csaj akibe szerelmes vagy és mással van akkor arra vagy féltékeny.

meg mivan még félelem?az emg az amikor besz@rsz meg félsz hogy ez történik v az.

párod érzi? az az hogy annyira szeretitek egymást meg joba vagytok hhogy érzelmileg összekapcsolodtatok és a fájdalmát is érzitek a másiknak.

mire válaszoljak még ?

2011. szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

szerintem mi teljesen mas sikon gondolkozunk. en csak arra gondoltam, ha mondjuk a parom kesik, akkor miert gondolok egybol arra hogy novel volt, mi ennek az okozoja? valami osi beidegzodes lehet, ami abbol az idobol maradt rank amikor a noket teljesen elnyomtak. valahogyan biztos lehet rajta valtoztatni. En nem akarom magamat ilyen gondolatokkal kinozni, mert szerintem nincs ra okom, de ha lenne, akkor sem old meg semmit a feltekenyseg.


Csak tudod most eloszor ugy dontottem el gondolkozok rajta mi is ez igazabol,ez az erzes, mert engem zavar, es igenis a feltekenyseg az mikor megijedsz hogy elviszeted a szerelmedet es legtobbszor ok nelkul. amirol te beszeltel az elejen az irigyseg, nem ugyanaz a ketto.

2011. szept. 10. 19:59
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
na jolvan..magadse tudod már miröl beszélsz helo.am meg ez nem ösi ösztön-.-
2011. szept. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
az hogy te nem erted,nem azt jelenti hogy nem tudom mirol beszelek, az azt jelenti hogy te nem tudod mirol beszelek XD
2011. szept. 10. 20:13
 9/14 anonim ***** válasza:
na akk közvéleméyn kutatás...aki pontosan tudja hogy most mit kérdezet ez a lány/nö az mondja már meg :D
2011. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nincs olyan aki tudja, mert a kérdés értelmetlen.
2011. szept. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!