Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya vajon csalja apát?

Anya vajon csalja apát?

Figyelt kérdés

Apával olyan közepes szinten állnak kapcsolat terén, nem házasok. A szerelem kihűlt, már csak úgy tengnek-lengnek egymás mellett. Nem tudom apa szereti-e anyát vagy fordítva sose mutatják. Ma anya az agyamra ment mert egész nap fotózott és bikinis képeket is csinált és amíg ő a laptopon tevékenykedett, addig én átültem az asztali géphez és beleolvastam a gmailen folytatott chates beszélgetésébe. Egy bizonyos Tamással. Tudom nem szép dolog. Eléggé furin beszéltek egymással. Szexy lady, meg gyöngykagylócskák meg, hogy sokszor látta már a mellét, meg szép a bikinije. Itt néztem egy nagyot. Nekem is van fiúbarátom, akivel a neten ismerkedtem meg, de csak szolid fényképeket látott eddig rólam azokat is lekicsinyítve msnen. Meg mi nem így beszélünk, a mi témáink sokkal filozofikusabbak. Meg az írásképük, akár két kamasz. Kicsit előrébb is lapoztam, de az meg olyan volt, mintha nemrégen ismerkedtek volna meg. Kérdezgette a kedvenc ételeiről stb.. viszont! Találtam egy furcsaságot anya mobiljába, itt hagyta a szobámba. Még május elején leutazott Pestre állást keresni. Találtam egy eléggé érdekes üzit, a fickó leírta, hogy mivel közlekedjen majd Pesten melyik villamosra, buszra szálljon. Ez azért elég furi nem? A munkaadó max telefonon elmagyarázza nagy vonalakban ha van olyan kedves és nem sms-t ír. Leírtam a telószámát. Olyan zavaros. Látnom kellett volna a többit is, de féltem, hogy anya benyit. Mindig morcos ha a cuccai között turkálok, múltkor pl hívták őt, én vettem fel és mérges lettem rá mert addig nem volt hajlandó a telefonhoz jönni, míg ki nem lépett a gmailből.

Ti mit gondoltok?

18/L


2012. júl. 11. 20:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat anya állásinterjúra ment akkor.
2012. júl. 11. 20:26
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem lenne megcsalás akkor sem, ha valami komolyabb is lenne köztük. Azt írod nem házasok a szüleid.

Az viszont nem szép dolog, hogy turkálsz édesanyád laptopjában, meg a telefonjában! Te mit szólnál, ha ő tenné ezt a te gépeddel?

2012. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg hagyd békén anyádat élni, te már nagy vagy, tehát lassan ő is élheti a saját életét, apád meg ha nem bírta elvenni őt az elmúlt 19 évben, akkor majd nézhet nagyokat amikor integetni kell
2012. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18 éves létedre tudnod kéne hogy anyukád egyértelműen félrek*rogat...egyébként nem szép dolog hogy az anyád cuccai között fitetsz és elolvasod a dolgait,már előre sajnálom a férjedet
2012. júl. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!