Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Iskolába órákon folyton...

Iskolába órákon folyton feszengek, frusztrál ha néz a tanár, és a többiek jelenléte is idegesít. Lehet ezzel kezdeni valamit?

Figyelt kérdés
Oda se tudok figyelni mert folyton ezen jár az eszem hogy feszült vagyok, meg hogy meg ne szólítson a tanár mert akkor mér ennek tetejébe a víz is kiver. 20 éves fiú vagyok ha ez számít. Már egy évet leszenvedtem így, többet nem szeretnék.
2011. szept. 14. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
lámpalázas vagy az tuti
2011. szept. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Igyál meg iskolába menet egy felest,és te fogod a tanárnak osztani az észt!
2011. szept. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már próbáltam az ivást nem nagyon segített, ami várható is volt. Vagy már eleve be se mentem akkor az iskolába, vagy még annyira se tudtam oda figyelni mint józanul. Amúgy is elég nehezen tudok odafigyelni olyan dolgokra ami nem kelti fel az érdeklődésem , mindig máshol járnak a gondolataim.
2011. szept. 14. 19:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem tudom mi a probléma,ezt csak te tudhatod,és csak TE magad tudod megoldani a problémádat,persze ha nagyon nem megy,akkor keress fel egy pszichológust,és mond el neki a problémáidat,hogy mi zavar,ő nagyobb valószínűséggel tud majd neked segíteni,mint itt a gyakorin bárki.
2011. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt valami tudattalan dolog váltja ki. Kívülről néznéd, akkor senki nem lát beléd, hogy mit érzel. Ez talán kioldja benned a dolgot.
2011. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!