Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miota megszuletett a kicsi, a...

Miota megszuletett a kicsi, a nagyobbikat nem szeretem, sot, idegesit a jelenlete is neha. Mi ez, depresszio?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 17:00
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
25%
ha nem tetszik add be államiba. De aztán ne lepődj meg ha nyugdíjas korodra mindenki utálni fog.
2010. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
74%

szia. nemtudom micsoda, de sajnos valahogy nagyon nem jo ahogyan a masik gyerekedhez viszonyulsz, alt. kisteso szuletese eleve megviseli a nagyobbakat kirekesztettnek erzik magukat, hogy veluk nem foglalkoznak eleget, es ha egyaltalan nem, azt o fogja a legjobban megsinyleni, szervezz kozos programokat, menjetek egyutt jatszoterre vagy valami mas, probalj foglakozni vele is, ha csak kicsit is, de erezze hogy szereted es torodsz vele, hiszem az edesanyja van, nincs olyanhogy nem szereted a sajat gyermeked, csak most kimerult vagy es faradt a pici miatt. tudom hogy sovany tanacs de jobb otletem nincs. sok sok kitartast neked. 20+1hkm

az elozo valaszolonak meg uzenem hogy nem kell bunkonak lenni massal, neked is lehetnek problemaid ugyanugy mint neki.van aki szules utan lesz depresszios es atni sem akarja a gyereket, de ettol meg utana helyrejon.

2010. máj. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
43%

Hát igen, egyet kell értsek az elsővel. Hát nézd mondanám, hogy add be intézetbe a nagyobbikat, hátha ott jobb lesz neki. De az az az igazság, hogy azok a gyerekek akiket nem szeret az anyjuk még jobban ragaszkodnak hozzájuk, úgyhogy ez sem egy jó megoldás.

A szívem szakad meg szerencsétlen kölyökért, hogy te jutottál neki. És hány ember imádná, akinek nem lehet gyereke.

Hányinger. Ne is várj megértésre, mert ez érthetetlen.

2010. máj. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
91%
Hjajj Istenem ennyi buta ember.Igen lehet ez szülés utáni depresszió.Mikor született a babád??Előtte milyen volt a nagyobbik gyerekeddel a kapcsolatod?Van ilyen sajnos csak van aki nem is veszi tudomásul magáról,hogy baj van.A kérdező legalább elismeri és segítséget kér nem kell egyből leugatni.Sűrgősen kérd szakember segítségét nehogy valami baj legyen!!!Ez egy betegség nem szabad vele viccelni...olvastam Détár Enikőröl pont tegnap,hogy szülés utáni depressziója volt.Egy hónapig kezelték kórházban mert rá sem bírt nézni a lányára nem volt hajlandó ellátni sem.De aztán meggyógyult és persze imádja.
2010. máj. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
38%
Ez nem depresszió, hanem hülyeség. Vegyél erőt magadon, a nagy is a te gyereked, akinek fogalma sincs, miért nem vagy olyan anyukája mint korábban. Tudom, hogy nem könnyű, de te vagy az anyja, mégis kire számítson, ha nem rád? Remélem ez a kérdés csak kamu:(
2010. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
38%
Úr Isten, hogy írhat ilyet egy anya??? Szegény kisgyerek, nagyon sajnálom. Jó lenne felnőnöd az anyasághoz! Nem térek magamhoz. Hogy mondhatsz ilyet hogy nem szereted??? Akkor minek vállaltál be egyáltalán gyereket (nem hogy kettőt)??
2010. máj. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
78%
17.11es vagyok vegre van valaki aki egyetert velem, hogy segitsegre van szugsege a kerdezonek, es nem rogton leugatja, igen, mindenki eleteben lehetnek gondok , amiken csak szakember segitsegevel lehet segiteni, nagyon ritkan van az hogy magatol jon helyre a helyzet, de ehhez nem csak a szakember kell henem az illetonek is akarnia kell.
2010. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
50%

Abban igazatok van, hogy létezik szülés utáni depresszió, amikor valaki nem tudja ellátni a kicsit és segítségre szorul. Mondjuk mivel Détár Enikő azóta is ha szül ha nem rendszeres vendége a pszichiátriának, szerintem ő egyébként egy beteg ember, akinek az állapotán csak rontott a gyerekvállalás és nem fordítva.


De itt a kérdező azt írta a nagyobb gyereket NEM SZERETI. Ha azt írta volna, hogy idegesíti vagy úgy érzi nem tudja ellátni a két gyereket, azt mondanám, igen depresszió. De ez nem az. Sok ilyen anyuka van, különben pedofil apukáknak sem lenne kin kiélni vágyaikat, ha minden anyuka szeretné a gyerekét. És a Joshi Bharat és Mónika műsora is tele van ilyen emberekkel: Anya miért nem szeretsz engem?

Ez van. Egy újabb akinek nem kellett volna szülni.

2010. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
59%

Nekem is volt szules utani depim, de en csak a lanyomat tudtam elviselni.

Annyira feltettem, hogy meg a ferjem is csak nezhette, de nem nyulhatott hozza.

Napi 24 orat kezben volt.

Szo szerint.

Rajtam aludt mindig feltem, hogy baja esik.

Meg most is kicsit betegesen feltem, de lassan 4 honapos es kicsit enyhult ez a tulzo feltes.

El sem tudom kepzelni milyen lehet ezt forditva megelni, persze ha tenyleg depressziorol van szo.

2010. máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim válasza:
32%
Szerintem meg csak az lehet ilyen aki nem tud mit kezdeni magával!Ez nem szülés utáni depresszió csak a jó lét az agyadra ment!!
2010. máj. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!