Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baja velem anyunak?

Mi a baja velem anyunak?

Figyelt kérdés
Én nem is értem, hogy miért de folyton piszkál! Ha pl a suliból 3-mast hoztam rögtön: miért nem lehetett jobban odafigyelni a dolgozatnál... (Ő taníttó és matika szakos) és ha matikából 3-mast hozok haza megint csak: miért nem lehet jobban odafigyelni... Jó Ő mindig tszta ötös volt, de a apum meg hármas, és én pont a keverékük:4es. De nem fogad el! Pedig a házimunkába is besegítek pl felporszívózom az egész házat (nagyon-nagy házunk van legalább 1 óra míg felporszívózom) és hétvégén mindig segítek nekik! Amikor meg valamit 50x elmond és én abból 49x normálisan, 1x pedig kicsit mérgesebben akkor az jön, hogy: hogyan beszélsz, majd kapsz két pofont és eszedbe jut, hogyan kell velem beszélned...és pl ott akarok aludni az unokatestvéreméknél, akkor ilyeneket szokott, hogy: nem tudom, hogy mikor fogsz elmenni, mert ők segítenek a szüleiknek és nincs rád idejük... (edig ők hívtak!!!) De valamikor lehet vele normálisan is bszélgetni, de valamikor meg ilyen. Már megpróbáltam, hogy mindig csak azt teszem amit mond, és úgy ahogy mondja, de abba is beleköt! Mit csináljak? 12/L

2012. júl. 12. 12:18
 1/3 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle, tudom hogy nehéz, de muszáj. Lehet hogy a munkája miatt ideges, és rajtad tölti ki. Mondom, kérdezd meg hogy mostanság miért ilyen haragos, hátha akkor figyel hogy ne kapja fel a vizet. :)
2012. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én már kérdeztem! Az volt a válasz, hogy majd megmondom mi a bajom!!!
2012. júl. 12. 12:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Énis hasonló cipőben járta csak akkor még nem volt hármasom :D Előbb utóbb beletörődnek. Pl pár hete anya elment otthonról 1 óraára és írt egy listát mit csináljak meg, hát porszívózás,terigetés,mosogatás pakolás szóval szokásos. Azonnal nekikezdtem,de felével se végeztem mikor anya hazajött és ordibált,hogy biztos csak most kezdtem neki. Mondtam,hogy egyszerre csak egy dolgot tudok csinálni. Mire ő tovább elkezdett ordibálni,hogy ezt hogy pakoltad el, ezt hogy terítetted ki?

"Jó akkor csináld te." :D

2012. júl. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!