Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amióta elmondtam anyunak,...

Amióta elmondtam anyunak, hogy lefeküdtem a barátommal, bunkó velem, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Nem örül ha találkozok a fiúval.

Nem hallgat meg. (eddig mindent elmondtam neki)

Nem engedi, hogy nyáron a párommal együtt legyünk nyári munkán.

Kerül, olyan idegen velem.


17/lány vagyok.


2010. ápr. 4. 16:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hmm.. talán nem birja a pasit?
2010. ápr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A szülők már csak ilyenek, sok idő kell nekik míg elfogadják, hogy a gyermekük már megérett a szexre és szüksége van rá. És igazából mindentől féltik a gyermeküket, legyen akármilyen idős is, nekem van egy 18 éves lányom és egy 24 éves fiam de a fiamat is ugyanúgy féltettem eleinte és nehezen szoktam meg nekem kb 6 hónap kellett míg elkönyveltem a dolgokat, hogy nem tudok hatni a gyerekeimre és hogy nem hallgatnak rám. 48/nő
2010. ápr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Elég érdekes anyád van.. Gondolom azt meg elvárja mégiscsak, hogy mindent elmondj neki, és mindenről tudjon. Nagyon jó úton halad afelé, hogy elkezdj előtte titkolózni..
2010. ápr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Tényleg közel járok hozzá

De nem értem, hogy ezt miért csinálja???

2010. ápr. 4. 16:38
 5/17 anonim ***** válasza:
16:23 as vok: anyukád kissé régimódi én azt hiszem.
2010. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Azt gondoltam,hogy kb. 13-14éves vagy,akkor talán érthető lenne.

Szerintem Te nem vagy fiatal hozzá:)

Én a helyedben leülnék egy nyugodtabb pillanatban beszélgetni anyukáddal.Elmondanám neki,hogy rosszul esik,hogy ezt csinálja.Talán elmondaná miért is ilyen.

15/L

2010. ápr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Többre tartott, legalább megvárhattam volna a 18-atm és a többi...
2010. ápr. 4. 18:33
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Az előbb olvastam egy kérdést. Egy 12 éves kislány lefeküdt a pasijával, aki másodszor betette neki gumi nélkül...

Mutasd meg anyukádnak... tuti elgondolkodna.17 évesen már tudsz önálló döntéseket hozni. Eléggé ciki, hogy így áll hozzá.

2010. ápr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hát én anno el sem mertem mondani anyámnak,hogy már éltem nemi életet...23évesen mondtam el neki,hogy van egy komoly kapcsolatom...és mivel mindig ellenségesen állt a dolgaimhoz,és elmondott minden rondának-kövérnek,hogy nekem sose lesz pasim,hát 23évesen végre összeszedtem a bátorságot,hogy elmondjam neki h járok valakivel..amikor beszól valamit,megmondom neki,hogy nehogy azt hidd,hogy régebben apáca voltam...

Anyukád örülhetne,hogy megosztasz vele ilyen belsősésges dolgokat..Én örülnék,ha elmondhattam volna a konzervatív csesztetős anyámnak...Irigylem azokat a lányokat,akiknek jófej,modern anyukája van,aki elfogadja a dolgokat és ad támogatást...

Becsüld meg anyukád,és mond el neki,hogy attól,hogy neked most van barátod,ő az anyukád marad ugyanúgy,és nagyon szereted,és szeretnéd ha osztoszkodna az örömödben!

23L.

2010. ápr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Lehet hogy egy kicsit gáz lesz de ha nem ismeri a fiút, mutasd be neki, amit nem ismer az ember attól mindig jobban fél.

Talán ha megismeri hogy rendes srác nem lesz annyira ellenséges

2010. ápr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!