Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtörtént már veled hogy...

Megtörtént már veled hogy beleszerettél a szeretődbe?

Figyelt kérdés

kérem azok a kedves válaszolók most kíméljenek akik szerint sose fogják megcsalni a párjukat, és hű de nagy bajt követ el az ember, mert a család, stb.

Szóval elég régóta ismerem ezt a srácot (felesége van, én férjnél vagyok, 28 évesek vagyunk), néhány évig nem találkoztunk, majd néhány hónapja újra találkoztunk véletlen. Sokat beszéltünk, találkoztunk, akaratlanul is mindig vonzódtam hozzá, majd néhány találkozás után rájöttem hogy amit mindig is éreztem, az a szerelem. Akármennyire is próbáltam elnyomni magamban, talán féltem az érzéstől, de beleszerettem. Kölcsönös az érzés, ezt nem kétlem abszolút.

Férjem természetesen nem tud semmit, a kapcsolatunk (és a szerető kapcsolata se) nem felhőtlen a gyerekünk születése óta kb..

Volt már valaki hasonló helyzetben, hogy folytatódott a sztori?


2012. júl. 12. 21:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Sajnálom utolsó...az ismételt hatalmas pofára eséstől amugy én is félek...főleg hogy bizonyos dolgokat tekintve minden esély meg is van rá.... 6os
2012. júl. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
10%
tudod az a legrosszabb hogy nagyon hitelesen eloadta nekunk hogy bizhatunk benne hogy vigyázni fog ránk stb.ja és már ugy érzem hogy mintha direkt csinálná hogy várja mikor zavarom el mintha keresné az alkalmat hogy én legyek a rossz:(
2012. júl. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Átérzem a helyzeted...Nem kérezted őt mi a fenet akar,mi ezzel a celja? na meg hogy neki hogy esne ha ilyen lennel a lanyaval? neha mar ugy gondolom hogy nem erdemes szivre hallgatni,csak az eszre...én eddig mindig rábaxtam ha az előbbire hallgattam....
2012. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
ha megkérdezem miért -akkor állandoan azzal jon hogy mi ot nem becsuljuk pedig a fiam elbujik elolle mert már fél még levegot is venni én meg állandoan alkalmazkodom hozzá.és ha azt kérdezem te mit szolnál-éreznél ha én csinálnék így akkor gunyos mosoly és kovetkezik a fenyegetés"csak egy szavadba kerul mond ki és itt sem vagyok!"már nagyon nem bírok!
2012. júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
80%
Amugy,hogy egy kicsit más iránybol közelitsem meg a kérdést...szerintem ha a nő talál maga mellé valaki mást is,abbol általában szerelem lesz.mert szerintem a legtobb nőnek nem a szex az ami ugy igazan hianyzik a kapcsolatabol...hanem a szeretet,a szerelem,a törődés, apozitiv visszajelzés,hogy érezzék,nem csak egy gyerekszülő-nevelő konyhai robotok,hanem NŐK. Akik kellenek még valakinek,és nem csak a szemforgatás meg az idiota lealazo viccek,reakciok a válasz mindenre.Viszont kérdés,hogy igaz szerelem ez e ez az "Uj" iránt Hiszen aki éhes,az ne menjen a boltba,nem lehet hogy ezzel csak alltatja magat az ember,mert idealizalja a szeretőt,annyira ki van már éhezve a törődésre,szeretetre,hogy ez nem is valós?
2012. júl. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
66%

igen, volt egy hatalmas fellángolás mindkettőnk részéről, ő is kapcsolatban, én is. de elmúlt szerencsére, és visszataláltunk a régi életünkbe.


mindkettőnknek hiányzott valami, megtaláltuk a másikban, de amint elmúlt az újdonság varázsa, vége lett.

igazából nem bánom, nyomott hagyott bennem a viszony, és sokat tanultam tőle. (nem, nem a szex terén, hanem inkább a világról, az életről) sok dologra rádöbbentem az ő példáján keresztül.


nem bánok semmit, de nem is szeretném folytatni.

2012. júl. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én igen. 7 évvel ezelőtt együtt éltem a vőlegényemmel, és betört az életembe egy férfi. Nagyon nem akartuk tudomásul venni ami közöttünk elkezdett kialakulni. Ő rossz házasságban élt (nem volt gyerek) és sajnos a mi kapcsolatunk sem volt jó. Sokat találkoztunk, rengeteget beszélgettünk, teljesen mértékben megismertük egymást, és szépen fokozatosan kialakult a szerelem, és mindkettőnkben tudatosult, hogy az életünket együtt szeretnénk folytatni.

Én szakítottam a vőlegényemmel, ők pedig elváltak.

Mi összeházasodtunk, és azóta született két kislányunk.

Egyáltalán nem bántam meg, hogy így alakult, sőt! Okkal történt,hogy megismerkedtünk, és egyébként tudom, hogy számomra ő az igazi!

2012. júl. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
14%
Nem szerettem bele. De én még senkibe, a férjembe sem.
2012. júl. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Én beleszerettem és vele akarok lenni. Csak vele. és állítólag ő is velem, de mégsem lépett még! :(
2012. júl. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Nálunk az a helyzet hogy ha egyikünknek se lenne senkije akkor lépnénk, de így nem tudunk. Ő is házas, én is. Gyerekünk van, hitelünk, közös életünk. Viszont a szívem már nem a férjemé.

A szexről "csak" :-) annyit, hogy nagyon régóta ismerem a fiút, de nem feküdtem le vele egyből, az újbóli találkozás utáni 3.-4. hónapban történt meg először! A lelkem mélyén már az első perctől akartam őt, de az agyam mást diktált, aztán volt egy pont ahol már nem tudtam neki ellenállni.

A gyerek témáról is olvastam amit írtatok: nálunk az a helyzet hogy találkozott néhányszor a lányommal (3 éves), és imádja őt. Iszonyat jól bánik a gyerekekkel (övé 10 éves, lány), neveli, játszik velük, stb. A férjem viszont mindent rám hagy, mindennel én foglalkozok itthon.

2012. júl. 14. 22:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!