Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtörtént már veled hogy...

Megtörtént már veled hogy beleszerettél a szeretődbe?

Figyelt kérdés

kérem azok a kedves válaszolók most kíméljenek akik szerint sose fogják megcsalni a párjukat, és hű de nagy bajt követ el az ember, mert a család, stb.

Szóval elég régóta ismerem ezt a srácot (felesége van, én férjnél vagyok, 28 évesek vagyunk), néhány évig nem találkoztunk, majd néhány hónapja újra találkoztunk véletlen. Sokat beszéltünk, találkoztunk, akaratlanul is mindig vonzódtam hozzá, majd néhány találkozás után rájöttem hogy amit mindig is éreztem, az a szerelem. Akármennyire is próbáltam elnyomni magamban, talán féltem az érzéstől, de beleszerettem. Kölcsönös az érzés, ezt nem kétlem abszolút.

Férjem természetesen nem tud semmit, a kapcsolatunk (és a szerető kapcsolata se) nem felhőtlen a gyerekünk születése óta kb..

Volt már valaki hasonló helyzetben, hogy folytatódott a sztori?


2012. júl. 12. 21:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?
2014. okt. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Szia. 2013 év nyarán lebukott a felesége előtt. Azóta havonta egyszer beszélünk, nagyon rossz 3 hónapom volt akkor.

Azóta lett egy másik "szeretőm", ő független, de az előzőt sose fogom elfelejteni. Ő volt nekem A FÉRFI. :-(

2015. jan. 28. 14:31
 23/23 A kérdező kommentje:

A második "szeretőm" már az élettársam, férjtől elváltam :)

Elsőről 2015 óta semmi hír, külföldre költözött.

2019. ápr. 11. 09:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!