Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kötődöm ennyire 2...

Miért kötődöm ennyire 2 ismeretlen emberhez? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Nem szeretném megmondani, hogy ki(k)ről van szó.


Van 2 ember, házasok. A férfi híres, a nő csak annyira, hogy a felesége. Teljesen úgy élnek, viselkednek mint más átlagos magyar ember. Csak a srác zenéit ismerem és amiket megoszt a közönséggel, illetve bejutottam egy kisebb családi körébe facebookon és olyanokat is megtudok amiket nem híresztel. A pasi nem helyes, nem azért szeretem. Csak olyan jó őket nézni/hallgatni, hogy teljesen úgy érzem már mintha családtagok lennének. Annyira jó családban élnek, mármint jól nevelik a gyereküket és a szüleikkel is tök jó kapcsolatuk van. Őszinték és tiszta a tekintetük. Órákig tudnám nézni a képeiket, annyira tetszenek. Emberileg is szeretem őket (a feleséget is), nem csak a zenéket. A pasi számait már kívülről tudom, ha meglátok 2 sort már tudom, hogy az valamelyik számából van. Mindenképpen találkozni akarok velük (1-2x beszéltem velük neten keresztül). Ő nem egy olyan előadó akit ha meglátunk akkor egyből "úristen, ott van Józsi, kell egy autogram, közös kép puszi, jajj de jó stb.".

Lassan már szüleimként szeretem őket. Most éppen egy közös képükről rajzolom őket és ha befejeztem megmutatom nekik. Ez nem olyan tinis, fluoros rajongás. Nem is ismerem őket annyira, mégis olyan mintha rokonok lennénk. Miért? Veletek volt már ilyen?

15/L


2012. júl. 13. 22:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Hát remélem valamennyire érthető voltam...
2012. júl. 13. 22:56
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem olyan tinis, fluoros rajongás.



De, ez pont az:)

2012. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Volt egy másik srác de az csak 22 éves, na az volt igazi tinis rajongás, mindig minden róla szólt, mindig róla beszéltem és szerintem az teljesen más volt :D
2012. júl. 13. 23:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akiről írsz az Ákos.

Ugye?

Ha nem, akkor bocsi, tévedtem!


De a kérdésedre visszatérve: valami hiányzik neked az igazi életben, valami a szüleiddel való kapcsolatból, és ezt így pótolod.

2012. júl. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem Ákos :)
2012. júl. 13. 23:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Bódi Gusztiról van szó, én rá tippelek.

Egyébként jóhogy rajongás, valszeg a saját szüleid nem tudnak ilyen életet biztosítani és ezért.

2012. júl. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy győzikeee:D:D
2012. júl. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!