Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak egy ismeretlen...

Mit adjak egy ismeretlen családtagnak a szülinapjára?

Figyelt kérdés

A sógoromról van szó. 33éves,160kg. Érdeklődési köre a számítógépes játékoknál kimerül. Azokat és a legújabbakat megveszi magának az összes PCs újsággal és számítógépes felszereléssel együtt. Barátnője,felesége,gyereke,háziállata nincs. Kocsmája volt,de befejezte. Kocsija nincs.

Ruhát nem tudok venni, a méretében nem találok.

Inni nem iszik úgy. Filmes és könyves érd.kör: sci-fi (de megvan neki minden, miután karácsonyra azt kapja)

Kérlek segítsetek! Ti mit adnátok egy ilyen embernek???

Köszi előre is!


2011. aug. 12. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nem ismered, minek kell ajándékozni?
2011. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy pendrive?

Egész jókat lehet találni a neten.

2011. aug. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De süthetsz neki sütit is. Gondolom azt szereti...
2011. aug. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

mert a férjem testvére és így illik.

Azért nem ismerem jól, mert elég zárkózott.

Próbáltam sokszor barátkozni vele,de elég magának való (sajnos)

2011. aug. 12. 14:07
 5/8 anonim ***** válasza:
"mert a férjem testvére és így illik. " illik a frászt, amúgy meg vegyél neki egy doboz bonbont + egy after shave-t...azt kész
2011. aug. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Süti, az jó ötlet!!!

Plusz ott van az ezpontaz.hu vagy a kutyushop.hu, ahol sok hülyeséget lehet találni elvont alakoknak is. :D

2011. aug. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem ismered tényleg elég a bonbon vagy süti vagy akármi... én ha ilyen ismeretlen emberektől kapok valami kis apróságot akkor is tökmindegy mit kapok nem is várok tőlük nagy dolgot meg személyre szabottat, csak annyi, hogy jó érzés tudni, hogy eszükbe jutottam, egy szép gesztus. Nem hiszem, hogy ő többet várna ha nem ismeritek egymást.
2011. aug. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vásárlási utalvány? Különféle boltokba, vagy van egyes plázáknak saját, ami több üzletben is beváltható. Akkor vesz magának, amit akar.
2011. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!