Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá az anyámat h...

Hogy vegyem rá az anyámat h elengedjen holnap bulizni?

Figyelt kérdés
annyira elegem van belőle, egész éven 2x engedett el pedig 16 leszek..lesz*rom ha jönnek a negatív kommentek, hogy kis pics* vagyok és még nemkéne buliznom. Az összes barátom már legalább két éve bulizni jár, engem meg tökre félt az anyám. És holnap mindennél jobban szeretnék elmenni, mert sztárvendég is lesz. Ráadásul 4barátnőmmel mennék, kocsival elvinnének meg haza hoznának szóval tényleg nem lenne gond, de ő még így is mindig a legrosszabbra gondol. 18éves koromig nem akar elengedni egy buliba se. A szülinapomon voltam elengedve bulizni meg amikor egy szórakozóhelyen az egyik rokonom vt a biztonsági őr. Most viszont anyám már akkor kiakadt amikor szóba hoztam a témát, hogy egyáltalán disco-.- nemakarja, hogy diso barbie legyek pedig sokon a korombeliek közül minden héten járnak. Lécci adjatok tippeket h győzhetném meg, alig van már idő a nyárból, muszáj ott lennem holnap este.

2012. júl. 13. 22:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha ennyi értelem szorult volna csak a lányomba, akkor az utcára sem engedném, mert félnék, hogy nekimegy egy villanyoszlopnak és beleesik a csatornába.
2012. júl. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
kössz, pont ilyen megjegyzést kértem;)
2012. júl. 13. 23:02
 3/22 anonim ***** válasza:
97%

OFF: Első, nem igazán értem, miért lenne problémás a kérdező. Nyilván csak ideges volt, mikor kiírta a kérdést.

ON: A barátnőid anyukái talán tudnának rá hatni.

Sok sikert!

2012. júl. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%

Jogosan félt? Szoktál inni?

16 leszel???? 18 év alatt ugyanis szülő nélkül nem tartózkodhatsz utcán és szórakozóhelyen. Alkoholt semmiképpen nem kaphatsz. A rendőröktől meg csinos kis bírság érkezhet ők ugyanis kötelesek hazavinni...Csókoltatom a barátnőid IQ harcos szüleit akik 13 évesen elengedik a lányukat! :D


Adj ezért a hozzászólásért egy piros kezet....hisz megérdemlem.....:D:D:D:D:D:D:D

2012. júl. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

Kocsival mennétek, mi? Abból szokott lenni a "hajtsunknekibetépveésrészegenafának" buli.

AMúgy a stílusodból ítélve, igen, egy kis p.csa vagy.


Azon azért nevettem, hogy lesz "sztárvendég". :D Ki lesz az, a fási zsülike? :D

2012. júl. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Legtöbb szórakozóhelyre 16 év alattiakat egyáltalán nem engednek be, sőt nem egy olyan helyen jártam főleg vidéken ahol nagyobb rendezvényekre nem engedtek be 18 év alattit sem. És anyukád jogosan félt, lehet le leszek pontozva, nem érdekel, de olyan világot élünk ahol elég ha az utcán 1 ember a sok közül kinéz magának majd jól kirabol, meg erőszakol és még sorolhatnám. És ez a buli helyeken is gyakori, elég ha a mosdóba neked támadnak. Másrészt ha nem vagy elég megbízható amit én nem tudok, akkor lehet ez is benne van hogy anyád miért nem akar elengedni.
2012. júl. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem iszom alkoholt és nem dohányzom!! Semmi oka nincs rá h féltsen. Csak imád a legrosszabra gondolni és mindig azthiszi h majd kikezd velem vmi pali..de ennyire erővel akk ne engedjen ki az utcára sose, mert belémkötnek-.- és igen nagyon ideges vagyok
2012. júl. 13. 23:10
 8/22 A kérdező kommentje:
am mikor életembe először vagyis 4hónapja, bulizni mentem akk is ugyanoda mentem ahova hnap akarok..és nagyon megbízható..beengednek mindenkit. De így is alig vannak. Faluba van ez a hely, szóval tényleg még verekedés se szokott lenni, nemhogy rablás.
2012. júl. 13. 23:12
 9/22 A kérdező kommentje:
Jaj és röhögjetek csak, lesz*rom..am meg nem mi vezetnénk okos-.- hanem a legjobb barátnőm apja vinne el minket..és hozna haza
2012. júl. 13. 23:15
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
A legtöbb válaszoló szerint egy 16 évesnek csak az orgiák meg LSD utazások jelenthetik a bulit? :D Na ne, ez durva általánosítás... :)
2012. júl. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!