Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnál is elérkezett az a...

Másnál is elérkezett az a pont, amikor az érezte most élvezi h nincs párja?

Figyelt kérdés
nagyon ragaszkodtam az exemhez azt hittem belehalok mikor kidobott. És most 3 hónapra rá, új munkahellyel, új lakással, új élettel, azt érzem tökéletesen jól érzem magam kicsit egyedül, h ezt mind el tudtam intézni magamnak ilyen gyorsan, h magam irányítom az életem, h igenis tök jó csaj vagyok. ilyen békében önmagammal évek óta nem voltam. Nem azt mondom h örökre egyedül akarok maradni, csak h most jól esik függetlennek lenni.
2012. júl. 14. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Szuper tud lenni,és ami a legfurább,ez vonzza leginkább a pasikat,amikor érzik,hogy nélkülük is kerek a világ:)
2012. júl. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Ugyanezt éreztem 22-23 évesen egy többéves kapcsolat lezárta után. Lediplomáztam, elkezdtem dolgozni, nagyon élveztem ezt az életmódot, és nem akartam elkötelezni magam. Voltak persze alkalmi kapcsolataim, az egyikből azóta házasság lett és gyerekek. :)


Tehát úgyis akkor jön majd a szerelem, ha nem keresed görcsösen. És addig is élvezd ki a szingli létet, mert az is nagyon jó tud lenni! :)

2012. júl. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt ilyen. Én pasi mellett is magabiztos voltam, jó munkával, lakással, mindenem megvolt, nem éreztem hogy jobb vagyok szingliként. A kapcsolataimban is megőriztem az egyéniségem, és sosem volt irányító típusú pasim. Csak épp jobban éreztem magam hogy tudtam viszontszeretnek és van boldog kapcsolatom. Én nem szerettem "szingli" lenni soha, mert akkor sem változott semmi, ugyanúgy mindenem megvolt, egyet kivéve: a szeretet, hogy viszontszeretnek.
2012. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én utálom ezt az állapotot,ez visz a sírba....
2012. júl. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen lehet, még sosem voltam 1 napra sem szingli!

13 évesen ismertem meg a volt férjemet, s azóta sem voltam egyedül 1 napot sem. 2. házasságban élek. A két házasság között egy 4 éves kapcsolatom volt még.

42N

2012. júl. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5 Te aztán társas lény vagy:D

Én szeretek egyedül lenni,de a magányt nem bírom,amikor nincs senki,akit felhívhatok,ha beszélgetni akarok.Barátom nincs túl sok,ezért a páromra nagy szükségem van.

2012. júl. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, most. 1 évig tartott mire túljutottam az exemen. Nem azt mondom, hogy szenvedtem, csak addig szerettem. Most sincs velem semmi bajom. De aztán rájöttem, hogy én ezt élvezem, hogy egyedül vagyok, amikor jöttek újabb jelentkezők és leállítottam őket, mert jó volt úgy ahogy vagyok. Már évek óta tart ez és meg vagyok elégedve. Persze ha beleszeretek valakibe akkor csak hajrá, de eddig nem volt ilyen. :)
2012. júl. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is épp így vagyok most, több éves kapcsolat után. Még jó, hogy sok barátom van:)
2012. júl. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egymás után volt náhány kapcsolatom, a legutolsó annyira kikészített, hogy most imádok egyedül lenni, el sem tudnék képzeni férfit az életembwn.
2012. júl. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!