Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, férjek, visszataszító...

Férfiak, férjek, visszataszító egy nő ilyen stílussal? Nők akik ilyenek, akik ellen küzdenek, vagy akár pont az ellentéte?

Figyelt kérdés

Erős, amit akar eléri. Amit gondol kimondja vele szemben is, barátokkal, családdal, nem kertel. Nem mosolyog reggeltől estig bűbájosan ha vmi nem tetszik neki. Közli a problémákat, ha a beszélgetés nem hat, akkor erőteljesebbre vált. Elvárásai vannak otthon, nem csinálja meg ami nem az ő dolga. Nem viseli ha uralkodnak rajta, viszont szereti kézben tartani az eseményeket.


El tud e üldözni egy férfit a családtól ilyen viselkedés? Illetve mik azok a tulajdonságok, amik magával ragadják?


2012. máj. 29. 10:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
49%
visszataszítónak nem nevezném, de nem sok férfi visel el egy ilyen karakterű nőt. és itt most nem arról beszélek, hogy egy nő legyen bólogató kutya, de azért igenis maradjon meg nőnek. annak minden velejárójával együtt :)
2012. máj. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
64%

Tökéletesen nő vagy. Egy igazi csaj igenis határozott, nem bábu. Én is ilyen vagyok!

21L

2012. máj. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nem kéne
2012. máj. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
88%
Elvileg a kezdetektől nyílt lapokkal játszotok, úgyhogy nem x év után derül fény a stílusodra, tehát az a férfi, aki már családtagnak számít, nem fog megfutamodni, mivel már ismer.
2012. máj. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
83%

Hű, érdekes, de szóról -szóra ilyen nő vagyok. Annyi a különbség, hogy én nem vagyok olyan erős, hogy mindent elérjek. én is őszinte vagyok általában. Miért nem ezt várják el az emberek? 8ugye hogy mégis az őszintétlenség a jó :S)

Nem mosolygok én sem állandóan, nem vagyok Japán. csak akkor mosolygok, ha szívből jön!

Én is kézben tartom az eseményeket, nem szeretek semmiből kimaradni, ha valamit nem helyesnek érzek, kinyilvánítom a véleményemet.

Kihasználni nem hagyom magamat, de ha valaki megkér valamire (én tényleg pl. nem ér rá) akkor persze megteszem. De hülyét nem hagyok magamból csinálni. (Miért kellene egy nőnek hülyének lenni? Mert az másoknak kényelmes?)


Szerintem egy normál értékrendű, nem guminő-cseléd kombót kereső férfit nem tudsz elüldözni azzal, hogy nem vagy egy bólogató, őszintétlen, határozatlan buta liba.

2012. máj. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
* japán
2012. máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem a legtöbb férfi számára az ilyen stílus nem nőies. A kapcsolat elején még lehet hogy vonzó (akkor még majdnem minden az), de egy idő után, ha a férfi nem papucs természetű, akkor lehetnek ebből gondok.

Anyósom is pont ilyen. Gyönyörű szép nő még most is, mindig oda voltak érte a férfiak, de hosszú távon egyik sem tudott megmaradni mellette, mert ha egy nő ennyire domináns, akkor a férfi már nem igazán tud dominálni mellette. A legtöbb férfi pedig érezni akarja, hogy ő az erős, a védelmező. Ilyen nő mellett nem érezheti ezt, ergo nem is érezheti igazán, nem tudja megmutatni, hogy ő a "férfi".

Szerintem hosszú távon nem életképesek az ilyen kapcsolatok.

2012. máj. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
77%
Egy egészséges, igazi nő vagy!
2012. máj. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
74%

63%

ki mondja, hogy egy férfinak dominánsnak kell lennie?

Szerinted, miért jó az egy egészséges nőnek, ha állandóan le van harcolva?

Hol élsz te a középkorban?


Attól hogy védelmező egy férfi, még nem kell uralkodnia.

Ezért van manapság ez a sok őszintétlen, érzelmeit ki nem mutató nő, mert a sok hülye domináns barom ezt várja el tőlük. Hogy mindig azt csinálják, amit a diri mond, mindig vágjanak mindenhez jópofát, nyomjanak el magukban mindent, aztán csodálkoznak, ha a nő egyszer csak megpattan és tűzokádó sárkány lesz!

2012. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
85%
Én olyan vagyok, mint amit leírtál. Eddig csak olyan férfit találtam, aki ettől megijedt. De ettől még nem fogok bólogató kutyává változni, csak azért, hogy legyen valakim. Majd lesz olyan, aki nem ijed meg egy határozott, erős nőtől.
2012. máj. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!