Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ne veszítsem el anyukám...

Hogy ne veszítsem el anyukám bizalmát, úgy hogy közbe tudjak szórakozni is?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, a szüleim nem rontották el a nevelésem, szóval nem járok el bulizni, nem iszom alkoholt meg nem cigizek. Viszont már elmúltam 16, és bele akarom vetni magam ebbe a világba, amitől eddig tiltottak, nem durván, csak épp annyira hogy benne legyek, szóval nem mennék részegen haza stb. De anyukám eddig teljes mértékben megbízott bennem, és nem akarom elveszíteni azzal hogyha mondjuk a barátaim kiírnak valamit a facebookra vagy képeket töltenek fel (arról hogy mi történt pl. előző este) akkor meglássa őket és elveszítse a belém vetett bizalmát (mivel ő is fent van facebookon és ismerősöm).
2012. júl. 14. 23:45
1 2
 1/14 anonim válasza:
41%
nem vagy félrenevelve ha dohányzol vagy iszogatsz vagy bulizol -.- ha igy gondolod már régen balek vagy
2012. júl. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%

bocs, hogy ezt kell mondanom, de a szüleid elrontották a nevelésed. csak egy aggszűz gondolja, hogy 16 évesen normális, hogy nem jársz el bulizni. de ez már mindegy, legalább most kezd el és pótold be, amit eddig kihagytál.


tiltsd le őket facebookon. továbbra is az ismerőseid lesznek de nem fogják látni a posztjaidat. egyébként ők a naivak ha azt hiszik, hogy péntek este teázni mész az angol királynővel. a másik meg hogy nem úgy kell indítani, hogy seggrészegre leiszod magad és a kamera előtt hánysz és tántorogsz a bokrokon keresztül. normális partifotókért nem haragudhatnak meg (ha elengedtek).

2012. júl. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
miért, szerintetek baj, ha valaki 16 évesen még nem állt be a particsürhe kurv.ái közé?
2012. júl. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Á nem, tök normális a cigarettázó és piáló 16 éves.

Kezdjük ott, hogy 18 alatt ki sem szolgálhatnak!

Naponta látom a hányó, fetrengő, hugyozó tiniket a Morrisons előtt. Igazán felemelő látvány.

2012. júl. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
72%
Óh ti aztán ezekkel marha sokt segítetek neki. -.-" úristen nem is a kérdésre válaszoltok. Amúgy nem baj, nem is kell cigizni, meg segg részegre innod magad. Az nem baj, ha iszol valamennyit a hangulat kedvéért, de tudj azért magadról! Ne vidd túlzásba. Mondd anyukádnak hogy a barátnőiddel, szeretnél elmenni szórakozni, ne aggódjon minden rendben lesz, megígéred hogy vigyázol magadra, együtt lesztek végig a barátnőiddel. Nem kell olyan képeket csinálni, hogy matt részeg vagy, és azt se tudod hol vagy. Nem csak azért mert anyukád meglátja, hanem mert elég gáz!! nagyon ciki, szánalmas. soha ne ess át a ló túloldalára!
2012. júl. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%

Kérd meg a barátaidat hogy ne töltsenek fel olyan képeket amiken látszik rajtad hogy tiszta részeg vagy


Ha nem jelölték ismerősnek anyádat akkor nincs okod aggodalomra,beállítják facebook-on hogy csak ismerősök láthassák a képeket és kész(Nem vagyok Facebook tudós de mintha olyat is be lehet állítani hogy adott emberek ne tudják látni a feltöltött képeket)


UI: Na nekem például ezért nincs Facebook-om

2012. júl. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
79%
Úgy ne veszítsd el hogy őszinte maradsz vele, meg úgy hogy valójában nem csinálsz olyat amivel kiakasztod. Kompromisszumot kell kötni amit be kell tartanod. Ha a barátaid olyanok hogy isznak, cigiznek stb, akkor se engedj a csábításnak. Ha engem bármivel "megvádolnak" Apámék, tudják hogy hazudok avagy sem, mert az igazamat más hévvel védem mint azt ha nincs igazam. Ha Anyud ismer téged, és megbeszéled vele rendszeresen a dolgokat, akkor tudni fogja hogy továbbra is megbízhat benned. Lényeg hogy ne játszd el a bizalmát.
2012. júl. 15. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Most mondtad, hogy úgysem csinálnál olyat ami miatt megharagudna... akkor meg mégis milyen kép kerülne rólad nyilvánosságra? Ja hogy nem is fognád vissza magad a bulizásban.... éééértem...
2012. júl. 15. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha kipróbálod a cigit, ne fényképezkedj vele pl.

Anyukám büszke volt rám inkább, mikor látta a sok képet a társasággal, hogy körbefonnak és úgy fotózkodunk, ergo látta,hogy jól érzem magam,és,hogy szeretnek engem.Nincs fent olyan kép a neten, ahol ki lehetne venni,hogy épp dohányzom.(úgy értem,hogy van olyan kép, ahol cigizek, de hátulról készült lesi fotó:) Tudják,hogy cigizek, de én magam nem akarom hirdetni. Ha mértékkel iszol,és nem adsz okot arra sem,hogy r.bancnak nézzenek, akkor nem veszíted el a bizalmát. Sok ismerősöm félrecsúszott pólókban, melltartó bugyi teljesen ki képeket töltögetnek fel. gusztustalan. illetve érj haza a kijelölt időpontra. ha ezeket betartod, nem lesz semmi :)


16L (2 éve járok bulizni)

2012. júl. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Így van, határozottság, következetesség.
2012. júl. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!