Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiakadnál, ha a barátod...

Kiakadnál, ha a barátod elmenne szórakozni, ha te beteg vagy?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy ketten megyünk holnap este a barátainkhoz iszogatni, majd discoba. Én ma belázasodtam, köhögök, és nem hiszem hogy holnap teljesen kigyógyulok. Ma bejelentette a barátom, hogy látja hogy beteg vagyok, de ő akkor is megy, ha én nem. Ti mit reagálnátok rá?

22L


2012. márc. 16. 21:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%
Menjen és érezze jól magát!
2012. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
37%
Nem sok tapasztalatom van párkapcsolatban,de nekem gyomoridegem lenne tőle,hogy igazából nem vagyok fontos neki.Bár én ilyen vagyok,ha valaki véletlenül nem ér rá,máris nagyon pocsékul tudom érezni magam és olyan sötéten látom a világot.Én így reagálnék.
2012. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
84%
Érezze jól magát.
2012. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
84%

Attól, hogy párkapcsolatba vagytok még nem vagytok összenőve . Miért ne mehetne el nélküled, ha te beteg vagy?


Bár ez is mentalitás kérdése én is elmentem már úgy szórakozni, ha ő épp beteg volt/ nem ért rá. És ő is elment már nélkülem. (3 éve vagyunk együtt és soha nem merült fel problémaként köztünk ez a szitu)

És én vagyok a Nő! :)

2012. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
42%
#3 vagyok. Na jó, igazából jólesne, ha esetleg megkérdezné, hogy nem probléma-e nekem, hogy megy. Csak úgy, az érzés kedvéért.
2012. márc. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
78%

menjen. te nem leszel jobban ha melletted ül.

Ha szereted örülj neki,hogy legalább ő jólérzi magát

2012. márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
77%
úgy sem tudna segíteni, hagy menjen.
2012. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
77%
Menjen, ezt már elterveztétek. Te attól nem gyógyulsz meg gyorsabban, ha otthon marad, hasznát sem igazán tudnád venni. Használd ki az alkalmat, nézz meg egy filmet, olvass könyvet.
2012. márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
63%
Attól függ, kell-e ápolás. Attól, hogy csak ücsörög az ágyam szélén, nem leszek jobban.
2012. márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
nem az ápolás hiánya esik rosszul, hanem az, hogy kijelentette, hogy ő megy, bár tudja hogy beteg vagyok. Kijelentette és nem kérdezte meg... tudom hogy nem leszek tőle jobban, de legalább valamennyi empátiát mutatott volna felém. Persze, egyébként menjen, érezze jól magát, de a körülmények is elég fontosak...
2012. márc. 16. 22:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!