Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A normális párok együtt...

A normális párok együtt járnak szórakozni. Ezt kaptam meg egy baráttól. Igaza van?

Figyelt kérdés

A párommal külön-külön is eljárunk szórakozni olykor. Én szeretem a csajos estéket, ahol kedvünkre dumálhatunk, körmöt festhetünk egyéb ilyen marhaságok és a párom is el szokott menni a haverokkal egy sörre vagy biliárdozni stb. Együtt is sok közös programot csinálunk, sőt engem ő gyakran elvisz a barátaival rendezett eseményekre is mert kijövök a fiúkkal és olykor jön a többi barátnő is. Nekünk így jó, de ma megkaptam egy ismerőstől, hogy tök gáz, mert akik szeretik egymást azok mindig együtt mennek. Ez így normális.

Ti hogy csináljátok? Teljesen ledöbbentem.



2012. febr. 24. 15:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi is mindig együtt megyünk,igy szoktuk meg.

De van a társaságban olyan aki sosem hozza a barátnőt/pasit,nem érdekel,ő dolguk,csinálják ahogy jó nekik.

2012. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Nincs igaza. Az egyik barátom évek óta együtt van a barátnőjével (egy jó ideje már feleségével), de sokszor járnak külön szórakozni. Nincs ebben semmi rossz.
2012. febr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%

Én kevésbé vagyok bulizós, annyira a párom sem az, de havi 1-2 alkalommal azért elmegy. Én inkább 3 havonta egyszer. Van hogy együtt megyünk, van hogy külön. Ha kedvünk van akkor megkérdezzük egymást, hogy velünk jönne-e a másik, de azt is megértjük, ha ez most egy csajos/pasis este lesz, avagy olyan társaság, ahonnan a másik kicsit kilóg. Mondjuk egyetemi évfolyam buli.

Szerintem hülyeség leszűkíteni, hogy így normális egy kapcsolat vagy úgy. Ha szereted a párodat és bízol benne, akkor abszolút normális az is, ha néha buliztok külön. Az a fontos, hogy ti jólérezzétek magatokat, nem a barátaitok kapcsolata a tiétek!

2012. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Sz@rjál már bele, hogy ki mit mond. Csinaljatok ugy, ahogy nektek tetszik!
2012. febr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Akkor most még egyszer leírom amit az előző, lábtöréses kérdésben írtam válasznak: egy kapcsolatban igenis kell mindkét félnek egy kis külön élet. Összenőve élni a leggyorsabb út a kapcsolat ellaposodása felé. A normális párok külön is mennek időnként szórakozni, így mindkét felet érik olyan impulzusok, élmények (jók, rosszak) amikről aztán mesélhet a másiknak. Így aztán többet is beszélgetnek egymással.
2012. febr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%

Én nem tudnám elképzelni, hogy mindenhová a párommal menjek, vagy folyton kövesse minden lépésem.


Megbízok benne és ő bennem. Mindketten csinálunk külön programokat, ahol másfajta élményeket szerzünk és utána olyan jó érzés megint együtt lenni.

Ezek a külön programok mindig meggyőznek arról, hogy nagyon szeretem őt, mert vele a legjobb, de szükségem van a barátokra, a csajos programokra, amelyektől egy idő után falra mászna, ahogy én is a kifejezetten fiús témáktól.


Ezek a külön programok meglátásom szerint inkább összekovácsolnak bennünket.

2012. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%
Nincs igaza, nem vagytok összenőve!
2012. febr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
61%

Az ismerősödnek nincs igaza!


Nálunk is úgy van, hogy a párom 1-2 hetente elmegy szórakozni a barátaival a közös hobbijukat űzni néhány órára és én is eljárok néha a barátnőimmel csavarogni. Pedig már házasok vagyunk...

2012. febr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

hála istennek! köszönöm a válaszokat, akkor vagyunk egy páran akik így csinálják

köszi a válaszokat:)

2012. febr. 24. 15:34
 10/23 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem sincs igaza... ha nektek így jó, akkor így jó.


Mi is eljárunk külön is, bár nem túl gyakran, mert már nagyrészt azonos a baráti társaságunk, de ha ő pasis estét akar tartani, vagy én csajos estét, nem lógunk egymás nyakán. Felnőttek vagyunk.

2012. febr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!