Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjam meg neki, hogy zavar,...

Mondjam meg neki, hogy zavar, vagy inkabb hallgassak?

Figyelt kérdés
Az unokatesomrol van szó,aki a legjobb baratnőm is.Vele mindig mindent meg tudok beszélni,semmi baj nincs a kapcsolatunkkal,kivéve az,h amiota van pasija,sose megyünk együtt szórakozni,sosem hiv magaval.Már kérdeztem töle,h a pasiát zavarom e vagy valami,mindig azt mondja,h nem,de akkor se hiv el.Mindig utalgatok rá,h jo lenne együtt elmenni valahová,de akkor se hiv el.Ha véletlen 1 szórakozohelyen vagyunk,és ott van a baratjával akkor is mintha nem is ismernénk egymást max 1-2 szó.Ez honapok ota igy megy.Nekem is van baratom,de mégsem csinaltam igy.Ezen kivül semmi baj nincs a baratsagunkkal.
2012. júl. 15. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán félti tőled a barátját.
2012. júl. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyszerűen a tipikus tüneteket mutatja amit egy kislány szokott. Amíg nincs pasi addig barátnők agyba főbe, ahogy van akkor már senki más nem létezik. Általános eset. Csak nálatok rokoni szál is van, ne aggódj, ahogy dobják vagy felszáll a rózsaszín köd majd egyre sűrűbben látod újra...
2012. júl. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
amikor véletlenül találkoztok egy szórakozóhelyen, csak kettesben van a fiúval vagy más barátokkal/barátnőkkel együtt buliznak?
2012. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A pasinak a baratnőjei is ott vannak,azokat mindig hivjak magukkal.A pasinak csak csaj baratai vannak. Am az unoka tesom nem kislány már hanem 19éves..Rosszul esik,de nem merek szolni,mert amugy meg mindig mellettem van.
2012. júl. 15. 17:15
 5/7 anonim ***** válasza:
lényegtelen hány éves, ha 30 és így viselkedik akkor is kislány.
2012. júl. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ahogy első írja lehet félti tőled a barátját, vagy a pasija nem akarja, hogy velük legyél.
2012. júl. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én megmondanám neki, h bánt, hogy elhanyagol. Én is pont így, nagyon jóban vagyok az unokatesómmal, mindent megbeszélünk. Szerencsére neki még nincs barátja, de ha lenne, és hanyagolna, szólnék, mert jobb megbeszélni.
2012. júl. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!