Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a ferjem...

Melinda 88 kérdése:

Mit tegyek, ha a ferjem minden nap melo utan sorozik? De napi 5-6 sort megiszik? Felek ez nem vezet jo uthoz, engem nagyon zavar, de o ezt nem erti meg

Figyelt kérdés

2012. jún. 28. 21:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
még most idejében állítsd le, állítsd választás elé vagy te vagy a sör, ha nem változtat akkor add be a válást, hátha észhez tér, hogy nem viccelsz
2012. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%
Én már kiraktam volna a szűrét. Az alkoholista apám is így kezdte, majd eldurvult a helyzet...
2012. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
nem olyan konnyu,van egy kislanyunk es nem szeretnem ha addig elfajulnanak a dolgok
2012. jún. 28. 21:19
 4/28 anonim ***** válasza:
65%

Nekem már az is sok lenne, ha minden nap EGY sört meginna, nemhogy ennyit.


Mondd meg neki, hogy vagy abbahagyja az ivást, vagy te hagyod ott öt.

2012. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%
Számold ki, hogy mennyit költ erre egy hónapban. Ezt az összeget a kislányotokra kellene költeni. Ha ez sem hatja meg, akkor még időben lépj le mellőle. Az alkoholisták ugyanis egyben agresszívok is. Gondolom nem akarod, hogy a kislányod úgy nőjön fel, hogy azt nézi: a részeg apja veri az anyját.
2012. jún. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
70%
Mindennap egy sör az nem sok. Én nő vagyok és igazán nem iszom (még a gondolatra is nevetnem kell) de kétnaponta, biztosan megiszom egy pohár sört a vacsihoz. főleg melegben. A férjem egy boroskólát. A napi öt hat az tényleg sok!
2012. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
53%

ma 21:28


A napi egy sör az igen is sok, ha valaki nem képes kihagyni 1-2-3 napot, mert neki mindennap szüksége van a piára akkor az alkoholista, és teljesen mindegy, hogy mekkora az alkoholtartalom.

2012. jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél alkoholmenteset, ilyen melegben napi 1-2 nem gáz, pedig én még a szagától is kivagyok, de a párom is ilyen melegben iszik egyet.
2012. jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
72%
Napi 1-2 nem gáz, de 5-6-tól már azért spicces lesz az ember..
2012. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el most az elején kell lépni! Egy alkoholista, agresszív apa mellett nőttem fel. Tapasztalatból mondom állítsd le vagy hagyd el. Tudom ilyenkor másoknak könnyű okosnak lenni, de ha most nem tudja abba hagyni, később csak emelni fogja a mennyiséget. Kislányodnak pedig ezt tényleg nem kéne végig nézni ezt. Én már átéltem ezt, mai napig UTÁLOM az apám és szégyenlem, hogy milyen. Bár ilyen apa nélkül nőttem volna fel.
2012. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!