Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? (Kérdésed túl...

Mit tehetnék? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
100% biztos vagyok benne hogy apám félrelép. Sajnos voltam olyan balga h mindent előb anyámnak mutattam meg amit találtam h magyarázza meg. Persze minden nyomot el is tüntetett és így nem tudom bizonyítani. Viszont nagyon nehéz nem elmondani anyámnak a dolgot. Mit tehetnék? Ha elmondom, lehet h nem is hisz nekem hiszen semmi bizonyíték. Ha nem mondom el akkor pedig megmarad ez a szörnyű érzés és nem bírok anyám szemébe nézni.
2012. júl. 16. 07:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Párdon elírtam. Voltam olyan balga h mindent előbb apámnak mutattam meg
2012. júl. 16. 07:22
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem tudsz anyád szemébe nézni? Mi közöd ahhoz, hogy apád mit csinál? Hagyd meg nekik ezt a dolgot, szerintem semmi közöd nincs hozzá, főleg, hogy fájdalmat okozz anyukádnak. Ez az ő dolguk, nem a gyereké.
2012. júl. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért nem tudok a szemébe nézni, mert fáj h titkolóznom kell előtte. És talán ő nem bántja meg anyámat azzal amit csinál?? Nekem ezt tényleg szó nélkül tűrnöm kéne és figyelnem hogy hogyan veri át?
2012. júl. 16. 07:46
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

1. Ez a szüleid párkapcsolata, abba kivülállónak nincs beleszólása, még a gyerekeknek sem.

2. Amig anyád nem tud róla , addig nem bántja a dolog. Meg eleve nem tudod, hogy neki mi lenne a hozzáállása, lehe, hogy már régen tudja.

3. Eleve nem értem, hogy mire alapozol ilyen gyanut, ugyanis csak akkor lenne megalapozott, ha szex közben rajtakapod öket.

2012. júl. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mire alapozom? Szerelmes, intim levelezések, smsek, pucér fénykép a telefonban és a gépen, eljárkálás..... stb

Nem vagyok kiváncsi arra h miért nézem meg a telefonját. Ha nem látok gyanus dolgokat akkor nem nézem meg, de már az is gyanus volt többek között h egy régi telefonját is magával hordozta. Azon történtek az smsezések.

2012. júl. 16. 08:15
 6/7 anonim válasza:
34%
Igaza van az előző válaszolónak és nekem is az a véleményem. Gyereknek a szülők életében nem szabad beleavatkozni. Ha nagyon nyomaszt beszélj szépen apukáddal es mind el neki hogy ez téged nyomaszt és lehet hogy egy kibeszélés segit. Lehet, hogy anyukád tudja, csak nem akar tudomást venni róla, mert túl fájdalmas neki. Nem szembesitheted, mert előtted még jobban szégyellné magát. Koncentrálj a saját életedre, légy többet a barátaiddal, sportolj, stb, az segit nem gondolni rá. Ha rákeresel a családállitásra, Hellinger módszerrel, láthatod, hogy a szülőknek és a gyerek máshol van a helye és ha felcsrélődnek a helyek, komoly kihatással lehet rád és a további életedre.
2012. júl. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a baj h próbáltam vele beszélni de be sem ismeri a dolgot. Csak tagad meg magyarázkodik. Ha mondjuk bevallaná és elmondaná h miért teszi ezt akkor lehet h könyebb lenne, de így h csak azt látom h tagad és hazudik, nagyon haragszom rá
2012. júl. 16. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!