Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Otthagynátok mindent?

Otthagynátok mindent?

Figyelt kérdés

A kedves családom: Szüleim és az élet társam


a szüleim elviselhetetlenek, anyám ott tesz keresztbe ahol tud, apám iszik egész nap, és rejtvényt fejt, ebből áll az élete.


Élettársam


Amikor megismerkedtünk minden jó volt azóta 3 év telt el, és veszekszünk sokat. Rendmániás, betegesen!

Volt hogy egy veszekedés hevébe letépte rólam a pulóvert... mi jön ez után? Pofon?

Semmi se jó neki amit csinálok.


Vettem egy telket és építetek rá egy kis házat és arra gondoltam hogy egyik nap fogom magam és odaköltözöm!

Szó nélkül!! És kész! Ti megtennétek?


2012. júl. 16. 09:56
 1/9 anonim válasza:
Ha tényleg olyan rossz a helyzet, simán. Élettársad csak akkor hagyd ott, ha semmiképp sem tudtok kompromisszumot kötni. Ha ügyesen csinálod, és tényleg szeret, akkor ő maga fog utánad menni.
2012. júl. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meg, hátha észbe kapnak, de az is lehet, hogy nem hiányoznál nekik, és mindenkinek jobb lenne.
2012. júl. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ami nem megy azt nem kell eroltetni. Egy elettarsi vigyony nem "aso, kapa nagyharang".

Ha nem tudsz vele elni hagyd el, ha el tudod vele kepzelni a hatralevo eletedet akkor maradj vele!

Ha nem jo igy ahogy most van, de ugy erzed, hogy meg tudjatok beszelni a dolgokat akkor uljetek le es beszeljetek meg!


Minek bonyolitani?

2012. júl. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 yuda ***** válasza:

Szüleid olyanok amilyenek. Őket nem te választottad, viszont párt te választasz. Abban felelősséged van.

Sokan elrontják ott, hogy már az elején tudják milyen problémák vannak a másikkal, de misztikus okból azt gondolják, hogy mellettük majd megváltozik a kedves.

Ezt sajnos cáfolják a tények. Világmegváltó tervekkel nem érdemes belemenni kapcsolatba. Ez az egyik.

Másik, hogy. . . ez is rejtélyes: ami hiba most egy kapcsolatban, kilép belőle az illető és ugyanhasonló parnert keres, mint az előző volt. Valamiért az ilyenekhez vonzódik. :D

Utána persze panaszkodik, hogy ő milyen peches .

Szerintem költözz el és kész :D

Ezzel megoldod az egész életet , utána már semmi rossz nem fog veled történni.... :D

2012. júl. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A betegesen rendmániás férfi nem férjnek, társnak való, hacsak nem a nő is ilyen. Kerüld hosszú távon.

A szüleid olyanok, amilyenek, ez nem a te választásod.

Ha teheted, szervezd az életed úgy, hogy a lelki nyugalmad meglegyen.

2012. júl. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Építkezni már egyedülállóként állj neki! Nehogy még pereskedhess is, hogy közös, vagy nem közös, meg mennyit követel belőle. Ilyen emberekre nincs szükséged, nem boldoggá tesznek, hanem kikészítenek. Százszor inkább egyedül, mint lefelé húzó kapcsolatban élj!
2012. júl. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem költözz el,az élettársadat meg cseréld le.
2012. júl. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menj,ugy érzem kész is vagy megtenni,ne élj ilyen emberekkel,csak egy életed van itt a lehetöség neked,sajna nem mindenkinek van más lehetösége.
2012. júl. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak nehéz :) Nem akarok másik éltársat már elegem van, pihenni szeretnék. :)
2012. júl. 17. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!